31.05.2016. 23:55
Šovakar risinājās vairākas pārbaudes spēles futbolā. Mainīgām sekmēm spēlējušas arī gaidāmā Eiropas čempionāta finālturnīra dalībnieces.

Dienas pirmajā pusē savā starpā tikās vairākas eksotiskas valstis. Vjetnama ar 2:0 pieveica Sīriju, neizšķirtu 1:1 izspēlēja Kenija un Sudāna, bet Zimbabve savā laukumā ar 2:0, gūstot divus vārtus pirmajā puslaikā, spēja pieveikt Ugandas futbolistus.

Gaidāmā Eiropas čempionāta dalībniece Austrija aizvadīja itin labu spēles sākumu pret Maltu. Jau līdz 18. minūtei ar vārtu guvumiem bija izcēlušies Marko Arnautovičs un Alesandro Šopfs. Turpinājuma gan nebija, lai gan bumbas kontrolē austriešiem bija liels pārsvars. Maltai bija tikai viens sitiens pa vārtiem, un Davids Alaba raidīja bumbu savos vārtos - 2:1 uzvara Austrijai.

Neveiksmi piedzīvoja cita valstsvienība, kura gatavojas spēlēt starp spēcīgākajām Eiropas komandām. Īrija otrajā puslaikā pret Baltkrieviju jau atradās iedzinējos ar 0:2, bet nedaudz vēlāk vienus vārtus izdevās atgūt. Īrija otrajās 45 minūtēs izdarīja sešus sitienus pa pretinieku vārtiem, taču izglābties tā arī nespēja.

Citās spēlēs Luksemburga bez reālām cerībām ar 1:3 piekāpās Nigērijai, bet Serbija guva trīs vārtus un visai pārliecinoši apspēlēja Izraēlu (3:1).

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Vjetnama - Sīrija 2:0 (2:0) Le Kongs 34' Kujets 45+1'
Kenija - Sudāna 1:1 (0:1) Mandela 90+4' - Hamids 24'
Zimbabve - Uganda 2:0 (2:0) Habebe 4' 30'
Luksemburga - Nigērija 1:3 (0:1) Tils 90' - Brauns 36' Iheanačo 69' Ighalo 90+3'
Serbija - Izraēla 3:1 (1:0) Ivanovičs 34' Milunovičs 74' Tadičs 88' - Zahavi 50' (11 m.s.s.)
Austrija - Malta 2:1 (2:0) Arnautovičs 4' Šopfs 18' - Alaba 87' (s.v.)
Īrija - Baltkrievija 1:2 (0:1) Vords 72' - Gordejčuks 20' Volodjko 63'

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga