25.10.2015. 19:01

, LSM.LV - Sports

Austrālieši vadībā izvirzījās jau spēles pirmajās minūtēs, kad pēc piezemējuma un realizācijas panāca 7:0, bet pirmo puslaiku viņi noslēdza ar desmit punktu pārsvaru (19:9).

Otrajā puslaikā argentīnieši divas reizes panāca septiņu punktu deficītu (12:19 un 15:22), tomēr spēles pēdējā desmitminūtē vēlreiz sekmīgi uzbrukumu noslēdza Austrālija, izcīnot uzvaru ar 29:15.

Jau vēstīts, ka sestdien Jaunzēlandes regbija izlase pusfinālā 20:18 pārspēja Dienvidāfrikas Republiku (DĀR), sasniedzot titula maču.

Aizvadot viena apļa turnīru, Anglijā un Velsā notiekošo sacensību ceturtdaļfinālam kvalificējās četru grupu pirmo divu vietu īpašnieces. No grupas nespēja izkļūt sacensību saimniece Anglija.

Līdz šim Pasaules kausa izcīņā, kas kopš 1987.gada norisinās reizi četros gados, pa divām reizēm uzvarējušas Austrālijas, DĀR un Jaunzēlandes izlases.

Iepriekšējā Pasaules kausā 2011.gadā savās mājās triumfēja Jaunzēlande, kas finālā ar 8:7 pārspēja Francijas izlasi. Tas bija 1987.gada fināla atkārtojums, kad Jaunzēlande izcīnīja uzvaru ar 29:9, iegūstot savu pirmo Pasaules kausu.

Pasaules kausa finālturnīrs regbijā tiek uzskatīts par trešajām nozīmīgākajām sporta sacensībām pasaulē aiz vasaras olimpiskajām spēlēm un Pasaules kausa finālturnīra futbolā.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029