31.01.2015. 14:32
Par Āzijas kausa izcīņas futbolā uzvarētāju sestdien pašu mājās kļuva Austrālija, kas finālā ar 2:1 papildlaikā pārspēja Dienvidkoreju.

• Austrālijas futbola izlase iekļūst Āzijas kausa finālā 2015. g. 27. janvāris

Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:0), bet sekojušajā papildlaikā Austrālija uzvarēja ar 1:0.

Pirmā puslaika pašā izskaņā Austrālijas izlasi vadībā izvirzīja pussargs Massimo Luongo, liekot Dienvidkorejas komandai ielaist savus pirmos vārtus turnīrā. Neizšķirtu Dienvidkorejas izlase atjaunoja mača kompensācijas laika pirmajā minūtē, kad izcēlās uzbrucējs Honmiņs Sons.

Uzvaras vārtus papildlaika 15.minūtē guva uzbrucējs Džeimss Troisi.

Abas komandas savā starpā tikās jau šī turnīra apakšgrupu sacensībās, kad panākumu ar 1:0 izcīnīja Dienvidkoreja.

Austrālija, kas pirms četriem gadiem kļuva par vicečempioni, šī turnīra galveno balvu līdz šim vēl nebija ieguvusi. Tikmēr Dienvidkorejas futbolisti par Āzijas čempioniem kļuvuši 1956. un 1960.gadā, bet finālā spēlējuši arī 1972., 1980. un 1988.gadā. Vēl četras reizes, ieskaitot iepriekšējos divus turnīrus, komanda ierindojās trešajā vietā.

Kā ziņots, spēlē par trešo vietu piektdien AAE izlase ar rezultātu 3:2 pārspēja Irāku. AAE ar trešo vietu guvusi savu augstāko rezultātu vēsturē, bet 2007.gada čempione Irāka palika ceturtā.

Āzijas kausa izcīņā kopumā piedalījās 16 izlases. Iepriekšējā turnīrā triumfēja Japāna, kas šoreiz apstājās ceturtdaļfinālā, tajā piekāpjoties AAE.

Pirms četriem gadiem turnīrs norisinājās Katarā, kas 2022.gadā uzņems Pasaules kausa izcīņu.

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa