27.01.2015. 18:04

, LSM.LV - Sports

Savās mājās notiekošajā turnīrā Austrālija pusfināla spēlē Ņūkāslā ar 2:0 uzvarēja Apvienotos Arābu Emirātus (AAE). Mājinieki abus vārtus guva jau spēles sākumā, kad Trents Seinsburijs 3. minūtē atklāja rezultātu, bet 14. minūtē Džeisons Deividsons pārsvaru dubultoja.

Finālā, kas sestdien notiks Sidnejā, Austrālija mērosies ar Dienvidkoreju.

Jau ziņots, ka dienvidkorejieši pirmdien ar 2:0 uzvarēja Irāku.

Austrālija Āzijas kausa finālā spēlēja iepriekšējā turnīrā pirms četriem gadiem, taču zaudēja Japānai pagarinājumā ar 0:1. Dienvidkoreja ir divkārtēja Āzijas čempione, uzvarot pirmajos divos turnīros 1956. un 1960. gados, bet vēl pēc tam trīs reizes zaudēja finālā, pēdējo reizi 1988. gadā. Iepriekšējā turnīrā 2011. gadā Dienvidkoreja izcīnīja bronzas medaļas.

Āzijas kausa izcīņā visvairāk uzvarējusi Japāna, kas triumfējusi četras reizes iepriekšējos sešos turnīros kopš 1992. gada. Vēl 1996. gadā uzvarēja Saūda Arābija un 2007. gadā Irāka.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga