21.08.2014. 19:50
Šī gada 31.augustā Biķernieku trasē notiks svētki par godu motobolam – savulaik Latvijā tik ļoti populārajam sporta veidam, kas nu strauji atgūst savu vietu sporta pasaulē. Pasākuma ietvaros norisināsies Baltijas līgas motobola spēle starp Latvijas motobola kluba "Rīga” un Lietuvas "Bartuva” komandām. Gan lielajiem, gan mazajiem motobola līdzjutējiem tiks piedāvāta plaša bezmaksas izklaides programma, izvēršot pasākumu kā ģimeniskus svētkus.

"20.gadsimta 70.gados VEF stadionu rotāja lozungs "Motobols – nākotnes futbols”, un tolaik meistarkomanda "Ādaži” tribīnēs pulcēja 7000 skatītāju. Tomēr 1983.gada vasarā motobols Latvijā "ieslīga nāves miegā”, un mūsdienās daudzi sporta līdzjutēji šo bumbas spēli uz motocikliem dzīvē nemaz nav redzējuši. Taču šobrīd notiek aktīva motobola kustības augšāmcelšanās, kas, cerams, turpināsies ar Eiropas čempionāta motobolā rīkošanu Rīgā un, iespējams, arī ar medaļām Latvijas izlasei. Lai padarītu motobolu pieejamāku, šogad organizējam īstus ģimenes svētkus,” tā par nākotnes iecerēm motokluba "Rīga” vadītājs Edgars Vilcāns.

Svētkos motoklubs "Rīga” vienkopus pulcēs "Coffe Racers”, retro motociklus, velosipēdistus, "fiksīšu” īpašniekus, kā arī jebkuru citu moto un velo mehāniķus, ražotājus un pārbūvētājus. Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja vērot motobola spēli un "Drošas Braukšanas Skolas” paraugdemonstrējumus, vadot motociklu.

Paši mazākie varēs gan piedalīties "Dip Dap” skrejriteņu sacensībās, gan gūt vērtīgas zināšanas no Valsts policijas pārstāvjiem par drošību uz ceļa tieši pirms skolas sākšanās, apskatīt "Coffe Racers” motociklu izstādi, kā arī piedalīties dažādos konkursos.

Pasākuma apmeklējumam nav vecuma ierobežojuma; ieeja – bez maksas.

Informāciju sagatavoja:Marta BormaneLady fitness, fitnesa klubs A.Deglava 110, Rīga, LV-1082
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties