04.09.2014. 09:56
HK "Rīga" komandas kapteinis Edmunds Augstkalns pēc vakardienas mača pret Balašihas MVD, ar kuru tika atklāta jaunā MHL sezona, kluba pārstāvjiem norādīja, ka bijis ļoti patīkami Arēnā Rīga redzēt tik daudz skatītājus. Jāatgādina, ka spēle noritēja praktiski vienlaicīgi ar "Skonto" stadionā notiekošo Latvijas un Armēnijas futbola izlašu pārbaudes maču.

"Ir liels prieks, ka atnāca tik daudz skatītāju, tiešām fantastiski. Ieejot hallē, visus varēja dzirdēt, bija troksnis. Tiešām, cepuri nost," atzinību līdzjutējiem izsaka Edmunds Augstkalns, kura komandai izdevās atspēlēties no 1:3, taču ne sākt sezonu ar uzvaru.

"Komandā bija daudz mandrāžas. Maču sākām ļoti satraukti. Pat grūti teikt, kāpēc tā. Tikko esam atbraukuši no Pasaules kausa, spēlējām ar augstas klases komandām. Protams, var arī teikt, ka pirmā sezonas spēle un bija stresiņš. Bet uztraukumus nebija vien tikai jaunajiem. Iespējams, kaut kur pietrūka arī pārliecības. Sākām saraustīti, tad iespēlējāmies, un bija jau normāli."

Spēle tika aizvadīta Arēnā Rīga, kur notiks arī "Rīgas" nākamais mačs (piektdien pret Krasnodaras "Berkuti Kubani"), savukārt sestdien laukumā dosies Rīgas "Dinamo", uzņemot Minskas kolēģus ar tādu pašu nosaukumu. Lielāko daļu savu spēļu un treniņu "Rīga" gan aizvada Piņķu hokeja hallē, taču Augstkalns nevēlējās laukuma atšķirībās meklēt zaudējuma iemeslus.

„Protams, varētu attaisnosies un teikt, ka Piņķos ir mazais hokeja laukuma, bet šeit lielais, un tādēļ zaudējām. Protams, tā nav, lielākā daļa tomēr ir spēlējusi uz šāda laukuma. Vairākums mums šodien arī nevedās, tas viss satraukuma dēļ. Visu izrunāsim, kāpēc tā un tad, jau ar svaigu galvu, piektdien dosimies laukumā.”

Izmantotie resursi:Augstkalns: liels prieks, ka atnāca tik daudz...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties