13.01.2014. 16:29

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Balsojumā, kas noslēdzās pagājušās nedēļas izskaņā, Augstkalns tika pie 4272 balsīm, kas bija lielākais skaits starp visiem Rietumu konferences sportistiem.

Kopā ar viņu Rietumu konferences aizsardzības līnijā cīņu uzsāks Kirils Maslovs no Jaroslavļas «Loko» komandas.

No citiem Latvijas hokejistiem vistuvāk iekļūšanai Izaicinājuma kausa sākumsastāvā nokļuva Edgars Siksna un Deniss Baškatovs. «Rīgas» komandu pārstāvošais Siksna ar 3070 balsīm ieņēma sesto vietu starp Rietumu konferences aizsargiem, bet Baškatovs no Kirovočepeckas «Olimpija» ar 5343 balsīm ieņēma sesto vietu starp Austrumu konferences uzbrucējiem.

Pārējos Izaicinājuma kausa dalībniekus nosauks līga, bet Izaicinājuma kausa spēle 1. februārī notiks Ņižņijnovgorodā.

MHL Izaicinājuma kausa spēle pēc sava formāta atbilst Zvaigžņu spēlei, taču šajā mačā laukumā notiek īsta bezkompromisa cīņa, kurā Austrumu un Rietumu izlašu dalībnieki vārda tiešā nozīmē cīnās par Izaicinājuma kausa iegūšanu.

Pagājušās sezonas MHL Izaicinājuma kausa spēlē piedalījās Latvijas kluba «Rīga» aizsargs Edgars Dīķis, 2012. gadā tajā startēja cits «Rīgas» aizsargs Mārtiņš Jakovļevs, bet vēl gadu iepriekš Izaicinājuma kausā piedalījās «Rīgas» komandas hokejisti Kristers Gudļevskis, Raimonds Vilkoits un Juris Upītis, turklāt Rietumu konferences komandas galvenā trenera pienākumus pildīja Leonīds Tambijevs, kurš ir arī «Rīgas» galvenais treneris. Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties