09.07.2015. 13:57
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Sanktpēterburgas SKA ārsts Jegors Kozlovs, kurš šobrīd atrodas slimnīcā, sarunā ar «sovsport.ru» atklāti pastāstījis par komandas galvenā trenera Andreja Nazarova uzbrukumu.

  • SKA treneris Nazarovs ar kājām spārdījis komandas ārstu vakar

Atgādināsim, ka 41 gadu vecais Nazarovs 7.jūlijā tikās ar vienības ārstu un pateica, lai viņš meklē citu darbu. Kozlovs šādam pavērsienam neesot piekritis un momentā saņēmis sitienu pa seju. Pēc tam Nazarovs sācis ārstu spārdīt.

«Sapulcē uzklausīju visu SKA komandas sacīto un teicu, ka esmu sarūgtināts par radušos situāciju. Līdz rītdienai solījos visu apdomāt,» situāciju atminējās Kozlovs.

«Kad biju to visu pateicis, Nazarovs, kas sēdēja man pretim, sāka savu «uzrunu»: «Ak tu, kuce, esi vīlies? Pedar..s, gailēns!» Tad viņš apskrēja apkārt galdam un ar dūrēm sāka man sist pa galvu. Pēc tam Nazarovs sāka mani arī spārdīt kājām.»

Kozlovs šobrīd ar galvas traumu atrodas slimnīcā. Viņš esot jau policijai sniedzis savu liecību.

Tikmēr SKA klubs šo Kozlova teikto pilnībā noliedz, izsakoties, ka tā esot preses pīle.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties