02.12.2013. 21:03
Pirmdien, 2. decembrī, Nordea Basketbola līgā notika viena spēle. "RSU/Merks" basketbolistes (7-2) savā laukumā uzvarēja "Kolibri Pepsi/47. vidusskolas" komandu (0-9) ar rezultātu 95:26. Mājinieces iemeta 13 no 43 tālmetieniem, bet Laura Audere bija tuvu "triple-double" nopelnīšanai.

“RSU/Merks” jau pirmajā ceturtdaļā ieguva piecpadsmit punktu pārsvaru (22:7), bet līdz puslaika pārtraukumam atrāvienu gandrīz trīskāršoja – 54:11. Mājinieču uzbrukumu ieeļļoja Asnāte Fomina un Laura Audere, bet Guna Lagzdiņa kļuva par nopietnāko spēku soda laukumā, puslaikā iemetot 8 no 10 soda metieniem. RSU uzbrukums nomierinājās tikai ceturtajā ceturtdaļā.

Uzbrucēja Laura Audere izcēlās ar ceturto “double-double” deviņās spēlēs, sasniedza sezonas labāko rādītāju atlēkušajās bumbās, kā arī atkārtoja sezonas rekordus rezultatīvajās piespēlēs un pārķertajās bumbās. Spēlētājas rēķinā 30:53 minūtēs 17 punkti, 19 atlēkušās bumbas, septiņas rezultatīvas piespēles un piecas pārķertas bumbas.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]