06.08.2015. 13:06
Šogad rallijs «Kurzeme» svin savu 50.jubileju, un tie ir nozīmīgi svētki gan sacensību rīkotājiem, gan visiem līdzjutējiem, kuri katru gadu dodas skatīties un atbalstīt rallija braucējus trasē. Ātruma festivāls - rallijs «Kurzeme 2015» apaļajā jubilejā sarūpējis īpašu dāvanu saviem skatītājiem – iespēju kļūt par Rallija leģendu cīņas dalībnieku.

«Katra rallija skatītāja sapnis ir pasēdēt blakus kādam no braucējiem un izbaudīt ātrumu par visiem 100%. Katru gadu cenšamies sniegt šādu iespēju kādam no līdzjutējiem, taču šogad vienu laimīgo sagaida patiešām unikāls piedzīvojums – došanās sacensību trasē kāda pazīstama autosportista stūrmaņa krēslā Rallija leģendu cīņas laikā un kļūšana par dalībnieku azartiskā, bezkompromisu cīņā par sekundes desmitdaļām,» stāsta Ātruma festivāla – rallija «Kurzeme 2015» direktors Uldis Hmieļevskis.

Ceturtdien, 6.augustā, tirdzniecības centra «Baata» Atlaižu nakts laikā 50 Ātruma festivāla - rallija «Kurzeme 2015» skatītāju karšu pircējiem par ieeju uz visiem pasākumiem būs jāmaksā vien 10 eiro (biļešu cena iepriekšpārdošanā, līdz 24. augustam, ir 12 eiro). Lai padarītu šo iepirkšanās nakti azartiskāku, vienam biļešu pircējam izlozes kārtībā tiks dāvāta iespēja kļūt par Rallija leģendu cīņas dalībnieku un doties sacensību trasē kāda pazīstama autosportista stūrmaņa krēslā.

Tirdzniecības centra «Baata» Atlaižu nakts notiks no plkst.20 līdz plkst.24, un tās laikā gaidāmas ievērojamas atlaides visos veikalos, kā arī dažādi konkursi un izklaides. Par pludmales ballīti tirdzniecības centrā gādās kokteiļbārs «Red Sun Buffet», savukārt plkst.21 uz skatuves kāps apvienība «Toms Bokums un draugi», bet vakara otrajā daļā uzstāsies viens no karstākajiem pašmāju deju mūzikas projektiem – Rassell & Sabīne Berezina.

Rallija leģendu cīņa gaidāma sestdienā, 29. augustā, «Radio Skonto» Vecpils krosa trasē. Tur tiks dots starts rallija ātrumposmam, pēc kura uzreiz trasē dosies arī rallija leģendas. Rallija leģendu cīņas laikā slaveni dažādu paaudžu autobraucēji no Baltijas un citām valstīm ar identiskiem spēkratiem cīnīsies par ceļojošo kausu. Sestdienas vakarā rallija leģendas spēkiem mērosies arī pilsētas ātrumposmā jaunās koncertzāles «Lielais dzintars» apkārtnē.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties