10.06.2014. 10:09
Pašlaik ir atlikti plāni Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļniekam Mārtiņam Pļaviņam apvienoties vienā pludmales volejbola pārī ar Latvijas klasiskā volejbola izlases līderi Hermani Egleskalnu, vēsta Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums Sporta Studija.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pļaviņš šo sezonu sekmīgi uzsācis kopā ar gados jauno Aleksandru Soloveju, ar kuru sadarbību izmēģināja jau pagājušās sezonas beigās. Tā kā Egleskalns vēl nesen bija aizņemts Latvijas klasiskā volejbola izlasē, Pļaviņa un Soloveja duets netika izjaukts, bet sākotnējā iecere bija Egleskalnam sezonas gaitā pievienoties treniņiem un duetā aizstāt Soloveju.

Lai arī Egleskalnam klasiskā volejbola sezona jau kādu laiku ir noslēgusies, plāni viņam kļūt par Pļaviņa pārinieku uz nezināmu laiku ir atlikti, jo Solovejs sevi laukumā ir ļoti labi pierādījis.

"Aleksandrs ir gatavs strādāt tāpat, kā viņa vecumā to gribēju es un Aleksandrs Samoilovs. Viņš ir augumā garākais mūsu bloķētājs ar lielām plaukstām. Viņš ir gatavs šajā līmenī spēlēt. Fiziskie dotumi ir, vienīgi ir vairāk sev jānotic," izteicies Pļaviņš.

"Pagaidām manā sniegumā nav stabilitātes. Gribētos jau tagad spēlēt labāk. Mans pluss ir augums, taču vēlos būt ātrāks un spēlēt pārliecinošāk," paudis pats Solovejs.

Pagājušo sezonu Pļaviņš neveiksmīgi sāka duetā ar Jāni Pēdu, tomēr viņu sadarbība nebija ilga. Pats Pēda šajā sezonā spēlē kopā ar Tomu Šmēdiņu.

Aizpagājušajā nedēļā Pļaviņš/Solovejs uzvarēja Anapā notikušajā Pasaules kausa Open sērijas turnīrā. Neilgajā kopējā karjerā Pļaviņš ar Soloveju jau divos Pasaules kausa posmos iekļuvuši finālos, bet pagājušajā nedēļā Eiropas čempionātā viņi ierindojās dalītā 17.vietā.Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties