14.02.2015. 21:35
Panākumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien izcīnīja Mitišču «Atlant» komanda, kurā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs, bet traumas dēļ pašlaik laukumā nevar doties uzbrucējs Roberts Jekimovs, ar 4:3 (1:1, 1:2, 2:0) savā laukumā pieveicot Baltkrievijas vienību Minskas «Dinamo».

• Rīgas «Dinamo» jau svētdien var zaudēt izredzes uz Gagarina kausu vakar
  • Rīgas «Dinamo» hokejisti nav zaudējuši cerības iekļūt KHL izslēgšanas spēlēs 2015. g. 12. februāris

Spēles otrajā trešdaļā divreiz vadībā izvirzījās Minskas komanda, tomēr «Atlant» ne tikai atspēlējās, bet Andrejs Taratuhins 49.minūtē arī guva uzvaras vārtus.

Šajā mačā «Atlant» vienības rindās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Artjoms Černovs, bet minskiešiem divreiz precīzs bija Čārlzs Linglets.

Abas komandas savā starpā tikās arī ceturtdien, kad «Atlant» bija labāka izbraukumā ar 3:2. Mitišču klubs uzvarējis četrās no pēdējām piecām spēlēm.

Kaut «Atlant» komandai jau ilgstoši ir finansiālas problēmas, tā ar 79 punktiem 57 spēlēs ieņem devīto vietu Rietumu konferencē, tikai par diviem punktiem atpaliek no latviešu speciālista Pētera Skudras trenētās Ņižņijnovgorodas «Torpedo» vienības un «Soči» hokejisti, kas gan abi aizvadījuši par diviem mačiem mazāk.

Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» pašlaik ar 71 punktu 56 spēlēs ieņem 12.vietu Rietumu konferencē un jau svētdien var zaudēt cerības uz Gagarina kausa izcīņas sasniegšanu, ja «Torpedo» un «Soči» kārtējos mačos izcīnīs panākumus.