21.05.2015. 11:38
Pēc nupat Čehijā notikušā pasaules čempionāta hokejā kanādietis Pets Kortina atbrīvots no Vācijas izlases galvenā trenera amata, vēsta vietējā federācija.Čempionāta laikā parādījās informācija, ka Kortinam ir nesaskaņas ar Vācijas izlases...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Čempionāta laikā parādījās informācija, ka Kortinam ir nesaskaņas ar Vācijas izlases hokejistiem, kuru vidū pat izcēlies dumpis.

Pašlaik 50 gadus vecais Kortina par Vācijas izlases galveno treneri tika apstiprināts 2012.gadā, vadot komandu trīs pasaules čempionātos, kas ļāva izcīnīt attiecīgi devīto, 14. un desmito vietu. Pēdējos trīs turnīros Vācija allaž pamanījās pārspēt Latviju.

Tāpat izlases Kortinas vadībā nespēja kvalificēties pagājušā gada Soču olimpiskajām spēlēm.

"Kortina ar komandas vadīšanu tika galā gana labi, taču nonācām pie slēdziena, ka valstsvienību nepieciešams pārbūvēt, lai cerīgi raudzītos uz 2017.gada pasaules čempionātu, kas notiks Francijā un Vācijā," izteicās Vācijas Hokeja asociācijas prezidents Francs Reindls.

Monreālā dzimušais Kortina, kuram ir Kanādas un Itālijas pilsonības, ir ļoti pieredzējis nacionālo izlašu vadītājs - jau 1992.gadā 27 gadu vecumā viņš bija Itālijas izlases treneru korpusā, bet vēlāk vadīja valsts U-20 izlasi.

2000.gadā viņš pārņēma Itālijas pieaugušo izlases vadību, trenējot to trijos pasaules čempionātos, bet no 2003. līdz 2010.gadam viņš vadīja Ungārijas valstsvienību.

Pēc tam Kortina pārgāja uz darbu Vācijā, trenējot Minhenes EHC komandu un pēcāk kļūstot par šīs valsts izlases galveno treneri.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties