27.12.2014. 15:30
Nīls Varnoks sestdien kļuvis par pirmo šosezon atlaisto Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta klubu treneri, zaudējot darbu Londonas «Crystal Palace» komandā.

  • «Chelsea» uzveic «West Ham United» un nostiprinās Anglijas premjerlīgas vadībā vakar
  • Vai tu zini, kas ir pelnošākais Anglijas premjerlīgas futbolists? 2014. g. 5. novembris

Ar 15 punktiem 18 spēlēs «Crystal Palace» pašlaik ieņem kopvērtējuma 18.vietu, apsteidzot tikai divas komandas un no izdzīvošanas zonas atpaliekot par vienu punktu. Komanda bez uzvarām ir sešās spēlēs pēc kārtas.

Augusta vidū divas dienas pirms jaunās premjerlīgas sezonas sākuma Londonas klubu negaidīti pameta tā galvenais treneris Tonijs Puliss, bet 66 gadus Varnoks viņa vietā stājās augusta izskaņā. Varnoks iepriekš «Crystal Palace» komandu trenēja no 2007. līdz 2010.gadam.

Kopš «Crystal Palace» atstāšanas Varnoks bija strādājis arī ar Londonas «Queens Park Rangers» (QPR) un Līdsas «United» vienībām, bet bez darba viņš bija kopš pagājušā gada 1.aprīļa.

Pirms tam Pulisa vadībā «Crystal Palace» pagājušajā sezonā ieņēma 11.vietu premjerlīgā, turklāt pavasarī komanda regulāri atņēma punktus līgas vadošajām vienībām, izpelnoties uzslavas no futbola speciālistiem. Zīmīgi, ka līgas Treneru asociācija pagājušajā sezonā Pulisu atzina par premjerlīgas sezonas labāko treneri.

Līdz jauna galvenā trenera atrašanai Londonas kluba darbu pārraudzīs Kīts Mailens, kurš iepriekš jau divas reizes bijis komandas galvenā trenera vietas izpildītājs.Brocēnu sporta centrs, SIA Brocēnu sporta centrs, SIA Ezera 1, Brocēni, Brocēnu n., LV-3851
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties