10.12.2013. 10:53
Latvijas Ratiņbasketbola Sporta federācija (LRSF) piektdien, 13. decembrī Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā rīkos atklāto durvju dienu, aicinot iepazīt klātienē šo sporta veidu un izmēģināt ratiņbasketbola inventāru.Ikvienam cilvēkam ar...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Ikvienam cilvēkam ar invaliditāti, amputācijām un kustību traucējumiem būs iespēja pārliecināties, ka arī viņiem ir lieliska iespēja būt aktīviem un sportot - spēlēt basketbolu sēžot ratiņkrēslā.

Latvijā notiek ne tikai valsts meistarsacīkstes ratiņbasketbolā, bet arī tiek veidotas izlases startam gan oficiālajos starptautiskajos čempionātos, gan dažādos draudzības turnīros citās valstīs.

Latvijas labākie ratiņbasketbolisti iepazīstinās visus interesentus ar savu ekipējumu – īpašiem ratiņiem basketbola spēlēšanai.

Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā (OSC) atvērto durvju diena notiks piektdien, 13. decembrī no plkst. 12 līdz plkst. 14 (adrese: Rīgā, Grostonas ielā 6b).

Latvijas ratiņbasketbola izlases gaitām un notikumiem var sekot līdzi sociālajos tīklos: http://www.draugiem.lv/ratinbasketbols,  https://www.facebook.com/ratinbasketbolsCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties