31.05.2013. 15:30

Ar četru komandu miniturnīru aizvadītajā nedēļas nogalē, 25.maijā, Dzintaru pludmales futbola laukumā tika atklāta jaunā pludmales futbola sacensību sezona. Spraigā cīniņā turnīra gaitā pārākā izrādījās „Skonto” FK vienība.

Kā otra labākā šajās sacensībās finišēja RTU komanda, trešajā pozīcijā palika „Jaunais Dinamietis”, savukārt noslēdzošajā ceturtajā vietā ierindojās „TUC/FTA”.

Pirmais oficiālais Latvijas pludmales futbola jaunās sezonas turnīrs turpat Dzintaros notiks šo sestdien, 1.jūnijā, kad pulksten 15:00 Superkausa ietvaros smilšu laukumā dosies pērnās sezonas čempionāta uzvarētāja „Kreiss” un kausa ieguvēja Ventspils „Honda”.

Savukārt jau dienu vēlāk, 2.jūnijā, p 11:30 Dzintaru pludmalē cīņu par Latvijas čempionāta zelta godalgām uzsāks astoņas komandas – sešas no Rīgas, pa vienai no Jūrmalas un Ventspils. Līdzīgi kā pērn čempionāts tiks aizvadīts pēc sabraukumu posmu principa. Visus posmus, un tādi pavisam būs septiņi, plānots aizvadīt Dzintaru pludmales futbola laukumā, sezonas spēcīgāko vienību noskaidrojot divu apļu cīņā.

Pēc Latvijas pludmales futbola čempionāta noslēguma paredzēta arī kausa izcīņa.

Gan Latvijas čempionātu, gan kausa izcīņu rīko Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA). Ar šīs sezonas dalībnieku sastāvu, kas salīdzinājumā ar pērno gadu palicis nemainīgs, kā arīdzan ar spēļu kalendāru iespējams iepazīties turnīra oficiālajā mājaslapā internetā Latvijas pludmales futbola čempionāts 2013

Informāciju sagatavoja:Ilvars Grīslis,FTA sabiedrisko attiecību speciālists