06.01.2016. 16:42
Futbola kluba "Ventspils" galvenais treneris Pols Ašvorts intervijā kluba oficiālajā mājaslapā paudis apmierinātību par spēlētāju kondīciju šajā periodā un dalījies iespaidos par aizsargu Nenadu Vasiču. Tikmēr "Jelgava" paziņojusi, ka treneru štābā notikušas izmaiņas un turpmāk komandā strādās arī Dmitrijs Kalašņikovs.

Ventspilnieku galvenais treneris Pols Ašvorts izteicies, ka atmosfēra komandā esot teicama un viņš ir ļoti apmierināts ar spēlētāju attieksmi. "Svarīgi, ka atvaļinājumā viņi palika profesionāļi: katram bija sava individuālā sagatavošanās programma un, spriežot pēc tā, kādu redzu komandu pašlaik, visi to izpildījuši atbildīgi. Tādēļ visi ir veseli un normālā kondīcijā šim periodam, kas mani neapšaubāmi priecē."

"Noskaņojums un apstākļi tagad tādi, kādi tie bija pagājušās sezonas beigās, kad "Ventspils" brīnišķīgi strādāja, daudz uzvarēja un spēcīgi aizvadīja čempionāta nogali. Tad visi guva baudu no darba, un arī tagad jūtams kas līdzīgs. Vienīgi laika apstākļi atšķiras - sniega daudz vairāk," smejas treneris. "Jā, ir sals un sniegs, bet arī saule ir. Nekādas problēmas neizjūtam. Lieliski, ka mākslīgais laukums labā stāvoklī - nekādu problēmu treniņiem nav."

Kopā ar "Ventspils" komandu trenējas arī aizsargs Nenads Vasičs. Ašvorts ir pārliecināts, ka Vasičs ir labs un pareizs ieguvums. "Sen un ļoti uzmanīgi vēroju Nenadu. Pagājušajā sezonā viņš spēlēja "Babītē", un varu atzīmēt, ka viņam ir ļoti nopietns potenciāls. Vasičs ir garš (gandrīz divi metri!), tehnisks, ātrs aizsargs, spējīgs ar panākumiem spēlēt gan centrā, gan flangā. Viņam ir tikai 22 gadi, viņš grib progresēt un uzvarēt, kas ļoti svarīgi. Vispusīgi ar viņu runājos un nešaubos, ka viņš spējīgs sniegt "Ventspilij" labumu."

Treneris apliecina, ka pirmo pārbaudes maču ventspilnieki aizvadīs jau 15. janvārī, kad Klaipēdā tiksies ar "Atlantas". Turpinājumā "Ventspils" vēl vairākas reizes tiksies ar citām Lietuvas komandām, bet Latvijas līdzjutēju priekšā "Ventspils" stāsies 21. janvārī, kad Rīgā aizvadīs pirmo Ziemas kausa maču.

Tikmēr "Jelgavas" komandu pametis galvenā trenera Vitālija Astafjeva asistents Romāns Kvačovs, bet viņa vietā piesaistīts Dmitrijs Kalašņikovs, kurš iepriekš strādāja ar komandām Liepājā. Kvačovs nolēmis atgriezties galvaspilsētā un pievienojies futbola skolai "Metta", kurā strādās ar kādu no jauniešu komandām. 32 gadus vecais Kalašņikovs pēdējos gados lielākoties ir strādājis ar Liepājas 1. līgas komandām ''Varavīksne'' un ''1625 Liepāja'', bet 2012. gadā vadījis arī ''Liepājas metalurga'' galveno komandu.

"Bija vairāki kandidāti uz šo amatu, bet tā bija trenera izvēle, un viņš izvēlējās profesionāli spēcīgāko kandidātu, ja vērtējam arī citas opcijas. Treneru korpuss būs sekojošs: Vitālijs Astafjevs būs galvenais treneris Dmitrijs Kalašņikovs - asistents, Andrejs Piedels - vārtsargu treneris, Dāvis Caune vairāk kā fiziskās sagatavotības treneris un dublieru komandas galvenais treneris,'' tā situāciju komentē kluba direktors Jānis Vuguls.

Izmantotie resursi:fkventspils.lvfkjelgava.lvPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties