15.11.2017. 12:13

Iesaistot mārketinga firmu, amerikāņi sākuši izpētošas sarunas ar citām izlasēm, kuras nespēlēs 2018. gada Pasaules kausā – Itāliju, Nīderlandi, Ganu un Čīli. Pagaidām nav zināms, vai izdosies izveidot turnīru, vai arī tiks aizvadītas tikai pārbaudes spēles starp komandām.

Itālijas valstsvienība piedzīvoja šoku, divu spēļu summā ar 0:1 piekāpjoties zviedriem un Pasaules kausā neiekļūstot pirmo reizi kopš 1958. gada. Līdz šim neviena Eiropas komanda pasaules meistarsacīkstēs nebija spēlējusi vairāk par itāļiem, bet tagad viņus apsteigs Vācija.

Amerikāņi bez piedalīšanās Pasaules kausā pēdējoreiz palika 1986. gadā, kamēr Ganas un Nīderlandes izlases uz sarīkojumu nebrauca 2002. gadā. Savukārt Čīle, kas ir pašreizējā Dienvidamerikas čempione un pirms trim gadiem tikai 11 metru sitienos zaudēja mājiniecei Brazīlijai, Pasaules kausu izlaida arī 2006. gadā.

Tāpat Ziemeļamerikā varētu tikt aizvadītas vairākas pārbaudes spēles pirms Pasaules kausa, komandām no Dienvidamerikas un Centrālamerikas mērojot ceļu uz Krieviju un pa vidu piestājot ASV.

Izmantotie resursi:U.S. Soccer exploring pre-World Cup matches...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties