19.07.2015. 11:48
ASV un Jamaikas futbola izlases sestdien iekļuva Zelta kausa izcīņas pusfinālā, kur tiksies savā starpā

Turnīra saimniece ASV ceturtdaļfināla spēlē Baltimorā ar 6:0 sagrāva Kubu. Uzvarētājiem trīs vārtus guva Klints Dempsijs, bet pa reizei precīzi bija Gjasi Zardess, Ārons Johansons un Omars Gonzaless. Jirgena Klinsmana trenētā ASV izlase pirmajā puslaikā guva četrus vārtus.

Savukārt Jamaika turpat Baltimorā ar 1:0 pārspēja Haiti. Vienīgos vārtus spēles 7. minūtē guva Žilss Bārnss.

Pārējās divas pusfināla dalībnieces tiks noskaidrotas svētdien Īstrazerfordā, kurā vispirms Trinidada un Tobago spēlēs pret Panamu, bet pēc tam Meksika tiksies ar Kostariku.

Zelta kausa izcīņā piedalās Ziemeļamerikas, Centrālās Amerikas un Karību jūras valstu komandas. Priekšsacīkstēs 12 komandas bija sadalītas trijās grupās. Katras grupas divas labākās un divas labākās trešo vietu ieguvējas kvalificējās ceturtdaļfinālam.

Uzvarētāji kļūs zināmi 26. jūlijā.

Šogad Zelta kausa izcīņa notiek 13. reizi. Sešas reizes kausu izcīnījusi Meksika, piecas reizes ASV, kas ir arī 2013. gada turnīra uzvarētāja, bet vienu reizi - Kanāda.