23.04.2015. 18:26
Ar ASV U18 hokeja izlasi šodien Šveicē sākās pasaules čempionāta ceturtdaļfināli augstākajā divīzijā. Amerikāņi ar 7:2 pārspēja Čehijas vienaudžus.

Dona Granato trenētā ASV izlase pirmajā periodā četru minūšu laikā iemeta četras ripas, praktiski izšķirot mača likteni. Otrajā trešdaļā čehi pietuvojās līdz 1:4, taču trešā perioda ievadā amerikāņi pievienoja vēl divas ripas. Beigās ASV hokejisti uzvarēja ar 7:2.

ASV izlase izpildīja 43 metienus pa čehu vārtiem, tikmēr Jakuba Petra trenētā Čehijas valstsvienība atbildēja ar 14 ripām. Pa diviem precīziem metieniem amerikāņu uzbrucēju Lūka Kunina un Ostona Metjūza rēķinā.

ASV U18 izlase pēdējo 10 gadu laikā ir izcīnījusi septiņus pasaules čempionu titulus. Tikai vienreiz – 2008. gadā Krievijas pilsētā Kazaņā – amerikāņi nespēlēja finālā. Amerikāņi noteikti vēlēsies uzvarēt arī šogad, lai nākamā gada turnīru savās mājās sagaidītu čempionu statusā.