11.06.2015. 09:14
Pasaules čempione futbolā Vācijas izlase pārbaudes spēlē cieta zaudējumu pret ASV (1:2), savukārt Brazīlija, gatavojoties "Copa America" turnīram, ar 1:0 pārspēja Hondurasu.

ASV izlase pagājušajā nedēļā parūpējās par Latvijas nākamās pretinieces Nīderlandes aizsardzības uzlaušanu, uzvarot to ar 4:3, bet vakar Jirgena Klinsmana vadītā izlase Ķelnē sarūgtināja arī vācu līdzjutējus.

Vācijas maču gan uzsāka labāk, un jau 11. minūtē Mario Gece izvirzīja mājiniekus vadībā. Bumbu vairāk kontrolēja Vācija, un Gecem bija laba iespēja izcelties otrreiz, taču puslaika izskaņā sekoja ASV prettrieciens, kad Mikels Diskeruds pēc ļoti tāla centrējuma soda laukumā uztvēra bumbu ar krūtīm un raidīja to vārtos.

Otrajā puslaikā aktīvāk darbojās ASV, bet Vācijas izlasē labākā iespēja izraut uzvaru bija uz maiņu nākušajam "Juventus" jaunieguvumam Sami Kediram. Ar neizšķirtu spēlei neļāva noslēgties Havajās dzimušais, 22 gadus vecais Bobijs Vuds, kurš ātrajā uzbrukumā ar sitienu no 18 metriem pārsteidza Vācijas vārtsargu Ronu Robertu Zīleru un panāca 2:1. Vācijas zemākajās līgas spēlējošajam Vudam šie bija otrie vārti izlases karjerās, bet pirmie tika gūti pirms piecām dienām pret Nīderlandi.

Gatavošanos "Copa America" ar pēdējo pārbaudes spēli noslēgusi Brazīlijas izlase, kura ar 1:0 pārspēja sīktstu pretestību izrādījušos Hondurasu. Vienīgos vārtus guva Roberu Firminu, kurš sešos mačos izlases rindās paspējis gūt trīs vārtus. Brazīlija saglabājusi perfektu bilanci galvenā trenera Dungas vadībā un guvusi desmito uzvaru pēc kārtas.

Savukārt šovakar 23:00 pārbaudes spēli aizvadīs Spānijas izlase, uzņemot iepriekšējā PK finālturnīra sensāciju Kostariku.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301