03.01.2014. 09:00
ASV dāmu tenisa otrā rakete Slouna Stīvensa paziņojusi par sadarbības uzsākšanu pilna laika formātā ar Polu Anakoni, kurš līdz pagājušās sezonas vidum bija Rodžera Federera treneris.

20 gadus vecā Slouna Stīvensa šobrīd rangā atrodas 12. vietā un pērn aizvadīja karjeras labāko sezonu, "Australian Open" tiekot līdz pusfinālam. Stīvensai nereti tiek pārmests, ka viņa maksimāli spēj koncentrēties tikai lielajiem turnīriem. Neskatoties uz lielo talantu, Stīvensa pagaidām vēl ne reizi nav spēlējusi WTA finālā.

Stīvensa ar Anakoni pārbaudes režīmā sāka strādāt decembrī Losandželosā un tagad nolēmusi, ka sadarbību ir vērts turpināt nopietnākā līmenī. Anakone, kurš iepriekš strādājis ar tādiem spēlātājiem kā Rodžers Federers, Pīts Samprass, Tims Henmans, ar Slounu būs kopā visos "Grand Slam" turnīros, kā arī virknē citu sacensību.

Anakones pēdējais darbs bija ar Rodžeru Federeru, kura vadībā šveicietis atguva ranga 1. vietu un Vimbldonā izcīnīja karjeras 17. "Grand Slam" kroni. Abu sadarbība pagājušās sezonas otrajā pusē noslēdzās pēc 3.5 gadu ilga posma. Līdz šim Stīvensas treneris bija Deivids Neinkins, kurš paralēli trenē arī Semu Kveriju.

Stīvensa sezonu sākusi Hopmana kausā, kur ASV pārstāv kopā ar Džonu Isneru. Nākamajā nedēļā Stīvensa spēlēs Sidnejā, kas kļūs par pirmo turnīru Anakones vadībā.

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Petra Kvitova - Sloane Stephens
11.56  22.27  Veic Betsafe likmi!
83% 0% 17%  
  Visas spēlesA & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties