17.06.2016. 09:01
ASV futbola izlase ceturtdien ar 2:1 Sietlā uzvarēja Ekvadoru «Copa America» ceturtdaļfinālā un iekļuva pusfinālā, kurā tiksies ar Argentīnas un Venecuēlas spēles uzvarētāju

Ar Klinta Dempsija un Gjasi Zardesa vārtiem amerikāņi 65. minūtē bija vadībā ar 2:0 pirms Mihaels Aroijo vienus vārtus atguva.

Piektdien ceturtdaļfinālā spēlēs Peru - Kolumbija, sestdien Argentīna - Venecuēla un Meksika - Čīle.

Saistītie raksti

Ceturtdaļfinālā neiekļuva Brazīlija, kādēļ darbu šīs valsts izlasē otrdien zaudēja galvenais treneris Dunga.

Šogad turnīrs notiek ASV, ārpus kārtas, atzīmējot tā simtgadi. Turnīrā sacenšas 16 Amerikas valstu izlases, kas sadalītas četrās grupās. Šogad turnīrs pirmo reizi risinās arī ārpus Dienvidamerikas. Ceturtdaļfinālā iekļuva pa divām labākajām no katras grupas.