15.11.2014. 19:02
VTB Vienotās basketbola līgas regulārā čempionāta spēlē sestdien, 15. novembrī, notika viena spēle. Sezonas ceturto uzvaru izcīnīja ''Astana'', kas savā laukumā ar 86:85 pārspēja Saratovas "Avtodor" vienību.

Mača sākumdaļā spēle ritēja punkts punktā un pēc pirmā puslaika viesi "Avtodor" bija vadībā ar +2(47:45). Pēc pārtraukuma ''Astana'' astoņu minūšu laikā veica 23:8 izrāvienu, kas ļāva izvirzīties vadībā jau ar +13. Spēles turpinājumā viesi samazināja rezultāta starpību un pat izvirzījās vadībā ar 85:83, kad līdz mača beigām bija palikusi minūte. Tad ''Astana'' leģionārs Džerijs Džonsons realizēja trīs no četriem soda metieniem, tādējādi visā mačā mājinieki svinēja uzvaru ar 86:85.

''Astana'' vienībai šis bija ceturtais panākums sešos mačos, tikmēr "Avtodor" šis bija sestais zaudējums septiņos mačos. Uzvarētāju sastāvā par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Kovans Brovns, kurš guva 21 punktu, tikmēr zaudētāju vienībā Džeremijs Čapels izcēlās ar 19 ačiem.

Izmantotie resursi:Главная | Единая Лига ВТБ

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301