22.11.2013. 18:14
Kontinentālās hokeja līgas kluba „Atlant” uzbrucējs Jevgēņijs Artjuhins vakardienas spēlē pret Jaroslavļas „Lokomotiv” mača pēdējās sekundēs izdarīja pilnīgi nevajadzīgu sitienu pretiniekam pa seju, par ko šodien saņēmis četru spēļu diskvalifikāciju. Šī soda dēļ viņam būs jāizlaiž arī 1. decembra spēle pret Rīgas "Dinamo".

Jevgēņijs Artjuhins jau pagājušajā sezonā, kad pārstāvēja Sanktpēterburgas SKA, izcēlās ar vienu no sezonas rupjākajām epizodēm, proti, no aizmugures bez žēlastības sāka sist uz ledus nokritušo somu Janni Jalasvāru, par ko saņēma trīs spēļu diskvalifikāciju.

Vakardienas spēlē pret „Lokomotiv” Artjuhina komanda zaudēja ar 0:2, taču mača pēdējās sekundēs vēl izmisīgi centās atspēlēties vai vismaz gūt goda vārtus, taču ripu no zonas izmeta „Lokomotiv” hokejists Aleksandrs Čerņikovs. To redzot, Artjuhins atkal nolēma parādīt savu nesavaldību, pieslidoja Čerņikovam klāt un iesita ar elkoni pa seju. Šajā gadījumā par spēka paņēmiena izdarīšanu vai vēlmi izdarīt nevar būt ne runas, jo ripu Čerņikovs bija izmetis no zonas jau vairākas sekundes iepriekš.

Artjuhins spēles laikā tika sodīts ar lielo 5+20 sodu, un šo soda apmēru nemainīgu atstāja arī KHL Disciplinārā komisija, kura papildus Artjuhinam piesprieda arī trīs spēļu diskvalifikāciju. Artjuhins šajā sezonā jau bija saņēmis 20 minūšu sodu, līdz ar to viņam automātiski pienākas vēl vienas spēles diskvalifikācija un nāksies izlaist četras nākamās „Atlant” spēles.

Artjuhins šajā sezonā 23 spēlēs izcēlies ar tikai vienu vārtu guvumu un piecām rezultatīvām piespēlēm. Bez viņa līdzdalības izpaliks arī 1. decembra spēle, kurā „Atlant” spēkosies ar Rīgas „Dinamo”.

Izmantotie resursi:KHL.RU - официальный сайт : Континентальная...Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties