01.12.2015. 08:08

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

“Braucot uz šejieni, sajūtas bija dīvainas,” intervijā Latvijas Radio atzinās Ābols. Ģērbtuves gan viņš sajaucis neesot.

Dodoties uz Toljati, Ābols izteicās, ka reizēm ir jāspēj spert solis atpakaļ, lai pēc tam spertu soli uz priekšu. Viņa karjerā atkal tā sanāca, situācija stipri līdzīga tai, kad no “Dinamo” galvenā trenera amata tika atbrīvots Pekka Rautakallio, un Artis kļuva par rīdzinieku galveno treneri. Tagad tas noticis arī Toljati. “Nojauta bija, bet nedomāju, ka tas tik ātri varētu būt,” intervijā teica Ābols.

Runājot par sadzīves apstākļiem Toljati, Ābols teica, ka ir labāk, nekā viņš bija gaidījis. Klubs apmaksājot ļoti labu dzīvokli un ir piešķīris arī automašīnu.

Taujāts par spēles stilu, ko viņš mēģina iemācīt “Ladai”, Ābols atzīst, ka tas ir stipri līdzīgs, kā tas bija darbā ar “Dinamo”. “Es teiktu tādu pragmatisku – ne tas ir uzbrukuma, ne tas ir aizsardzības hokejs. Tas nav tik viegli izdarāms,” atzinās treneris, norādot, ka daļa spēlētāju ir spēlējuši, paļaujoties uz saviem instinktiem un sajūtām. Koncentrācijas trūkums un nogurums spēles beigās arī liek spēlētājiem pieņemt Arta skatījumā dīvainus lēmumus.

Kluba vadība trenera darbā īpaši nejaucoties iekšā. “Saprot, ka mēs zvaigznes no debesīm nevaram ķert, bet tāpat – rezultātu vajag visiem,” norādīja Ābols, piebilstot: “Šobrīd [vadība] var būt saprotoša, bet rīt var atlaist no darba”.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties