29.12.2014. 23:06
Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar Mitišču «Atlant» lieliski aizvadījusi divas trešdaļas, bet pēc pirmajiem ielaistajiem vārtiem zudusi pārliecība, uzskata rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols.

• Rīgas «Dinamo» gadu noslēdz ar uzvaru! šodien
  • Šehura pagarinājumā sarūgtina Rīgas «Dinamo» 2014. g. 27. decembris

Savā pēdējā šī gada mačā Rīgas «Dinamo» tika pie uzvaras izbraukumā ar rezultātu 3:2, gūstot vien otro panākumu pēdējos deviņos mačos.

«Lieliski aizvadījām divas trešdaļas, atradāmies vadībā ar trim ripām. Tomēr trešajā trešdaļām ielaidām vienus vārtus un, teiksim tā, noraustījāmies,» pēc mača pauda Ābols. «Mums pazuda pārliecība, bet «Atlant» sajuta spēli un sāka spēlēt agresīvāk. Turpinājumā šī nepārliecinātība pārvērtās panikā.»

«Tomēr uzvaru mums nav tik daudz, lai pēc trīs punktu iegūšanas vēl pārdzīvotu,» optimistiski noskaņots bija treneris, Jaunajā gadā visiem novēlot mieru, veselību un vairāk smaidu.

Turpinājumā Rīgas «Dinamo» no 7.janvāra aizvadīs četras cīņas savā laukumā.

Jau vēstīts, ka pirms dažām dienām «Atlant» sastāvu papildināja latviešu uzbrucējs Roberts Jekimovs, tomēr viņš arī šajā spēlē nebija pieteikumā.

«Atlant» vienībā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Ar 43 spēlēs izcīnītiem 50 punktiem Rīgas «Dinamo» Rietumu konferences kopvērtējumā joprojām atrodas 13.vietā, no labāko astotnieka atpaliekot par septiņiem punktiem. Savukārt četri punkti mazāk tagad ir pēdējā vietā esošajai Zagrebas «Medveščak» no Horvātijas.