29.01.2014. 19:13
Mihaelu Šūmaheru ārstējošie speciālisti ir sākuši septiņkārtējā F1 čempiona modināšanu no mākslīgās komas stāvokļa. Šo procesu gan nav iespējams paveikt vienas dienas laikā.

Franču sporta laikraksts "L'Equipe" ziņo, ka Grenobles slimnīcā ir uzsākts posms, kura laikā plānots atmodināt 45 gadus veco Šūmaheru no komas. "L'Equipe" rīcībā esošā informācija liecina, ka līdz šim Šūmahera ķermenis ir pozitīvi reaģējis uz šī procesa ietvaros ārstu veiktajām darbībām.

Profesors Žans-Luks Truelle, kurš ir atzīts neiroloģijas speciālists, laikrakstam paskaidroja, ka atmodināšanas process nedrīkst noritēt strauji un ķermenim pakāpeniski jāpierod pie izmaiņām, pirms Šūmahers atvērs acis. Uzreiz pēc tam ārsti bijušajam sportistam liks veikt elementāras darbības, piemēram, aizvērt un atvērt acis vai pakustināt rokas.

Pēc 29. decembrī piedzīvotā kritiena slēpošanas kūrortā Šūmahers ļoti smagi savainoja galvu, kā rezultātā viņam tika veiktas divas smadzeņu operācijas. Tika nolemts izraisīt mākslīgo komu, lai izvairītos no turpmākiem smadzeņu bojājumiem.

Oficiālus paziņojumus par Mihaela Šūmahera veselības stāvokli ārsti nav snieguši kopš 17. janvāra, kad tika teikts, ka viņa veselības stāvoklis ir smags, bet stabils.

Izmantotie resursi:International breaking news and headlines -...Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties