14.02.2016. 16:21
Anglijas futbola premjerlīgas vicelīdere Londonas «Arsenal» svētdien 26.kārtas mačā atradās iedzinējos, tomēr nonāca vairākumā un savā laukumā ar 2:1 (0:1) apspēlēja turnīra līderi Lesteras «City».

Līderi «City» un «Arsenal» kopvērtējuma tabulā pēc šī mača šķir vairs vien divi punkti.

Mača rezultātu pirmā puslaika beigās atklāja premjerlīgas rezultatīvākais spēlētājs uzbrucējs Džeimijs Vārdijs, kurš realizēja savu nopelnīto 11 metru soda sitienu.

Tomēr otrā puslaika sākumā piecu minūšu laikā divas dzeltenās kartiņas nopelnīja Lesteras vienības aizsargs Denijs Simpsons, kuram laukums bija jāpamet, tādējādi «City» nonāca mazākumā.

16 minūtes viesiem izdevās noturēties, bet tad «Arsenal» uzbrucējs Teo Volkots pēc centrējuma soda laukumā saņēma bumbu un raidīja to vārtos, panākot neizšķirtu. Otrajā puslaikā londonieši vairāk kontrolēja bumbu, kas deva rezultātu. Mača kompensācijas laika piektajā minūtē Denijs Velbeks pēc brīvsitiena ar galvu panāca savai komandai uzvaru ar 2:1.

Velbeks, kurš pērn vairāk nekā pusgadu traumas dēļ nespēlēja, svētdien guva savus pirmos vārtus kopš aizpērnā gada decembra, kad viņam izdevās pārspēt Vesthemas «United» vienību.

Zīmīgi, ka «Arsenal» ir vienīgā komanda šosezon, kam izdevies divreiz pārspēt turnīra līderi «City».

Pateicoties vārtu guvumam pašā mača izskaņā, «Sunderland» vienība sestdien Anglijas futbola premjerlīgas spēlē ar 2:1 (1:1) savā laukumā pārspēja titulēto Mančestras «United».

Neveiksme vēl vairāk attālinājusi Mančestras «United» no pirmā četrinieka, kas pēc sezonas nodrošinās iespēju spēlēt UEFA Čempionu līgā. Tāpat zaudējums pastiprinās jau tā esošās spekulācijas par komandas galvenā trenera nomaiņu.

Ar 26 spēlēs izcīnītiem 53 punktiem premjerlīgas kopvērtējuma vadībā atrodas Lesteras «City», bet «Arsenal» ir par diviem punktiem mazāk. Trešā ar 48 punktiem ir Totenhemas «Hotsupur», kas 26.kārtas spēlē svētdien viesosies pie Mančestras «City», kam par punktu mazāk.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222