28.12.2017. 23:53

Arsēnam Vengeram šī bija 810. spēle galvenā trenera amatā Anglijas Premjerlīgā. Tikpat ir arī seram Aleksam Fergusonam. Jāpiemin, ka abi speciālisti šo rezultātu sasnieguši, vadot vienu klubu, attiecīgi Londonas ''Arsenal'' un Mančestras ''United''. Harijs Rednaps šajā statistikas ailē ierindojas trešajā pozīcijā ar 626 spēlēs, vadot ''West Ham United'', ''Portsmouth'', ''Tottenham'', ''Queens Park Rangers'' un ''Southampton''.

Līdz šīvakara spēlei Premjerlīgā intriga par titulu bija vēl vairāk samazinājusies. Mančestras ''United'' vakar ar 1:0 viesos pieveica ''Newcastle'', izcīnīja 18. uzvaru pēc kārtas un savu pārsvaru palielināja līdz 15 punktiem, jo dienu iepriekš Mančestras ''United'' ieguva vien neizšķirtu pret ''Burnley''.

''Arsenal'' ceturtdien bija iespēja pēc izcīnītajiem punktiem noķert ''Tottenham'', ko arī izdevās izdarīt. Mača pirmajā puslaikā ''Arsenal'' pilnībā dominēja laukumā, daudz vairāk kontrolēja bumbu un izdarīja sešus sitienus vārtu rāmī, kamēr ''Crystal Palace'' viesu vārtu drošību neapdraudēja. Vienīgos vārtus guva Škodrans Mustafi, kurš 25. minūtē veiksmīgi pēc rikošeta tika pie bumbas un raidīja to vārtos.

49. minūtē pēc lieliskas saspēles Andross Taunsends spēja panākt izlīdzinājumu, bet līdz ''Arsenal'' atbildei ilgi nebija jāgaida, jo 62. minūtē pēc Aleksandra Lakazeta piespēles mājinieku vārtos otro bumbu raidīja Aleksis Sančess (2:1). Četras minūtes vēlāk ar filigrānu piespēli Sančesu atrada Džeks Vilšērs, un arī šoreiz Aleksis nepievīla (3:1). 89. minūtē ''Crystal Palace'' rezultātu deva arī otrais sitiens vārtu rāmī, šoreiz izceļoties Džeimsam Tomkinsam (3:2). ''Arsenal'' šo minimālu pārsvaru gan droši noturēja un ieguva vērtīgus trīs punktus.Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties