15.02.2017. 23:36

Mājnieku rindās savai komandai palīdzēt nevarēja Žeroms Boatengs un Franks Riberī , rezervē tika atstāts visai mazrezultatīvu sezonu aizvadošais Tomass Millers. Savukārt viesu sastāvā laukumā nevarēja doties Santi Kasorla, Ārons Remzijs, Lukass Peress. Nedaudz pārsteidzoša bija Kierana Gibsa iekļaušana starta vienpadsmitniekā, aizstājot šosezon daudz vairāk spēlējošo Načo Monrealu.

Minhenes ''Bayern'': Noiers - Alaba, Hummelss, Martiness, Lāms - Alonso, Vidals - Kosta (Kimmihs 84'), Alkantara, Robens (Rafinja 88') - Levandovskis (Millers 86').Londonas ''Arsenal'': Ospina - Beljerins, Mustafi, Koscelnijs (Gabriels 49'), Gibss - Kokelēns (Žirū 77'), Džaka - Oksleids-Čemberleins, Ezils, Ivobi (Volkots 66') - Sančess.

Spēli, kā jau gaidāms, ar pārliecinošu pārsvaru bumbas kontrolē uzsāka mājnieki, Minhenes ''Bayern'' futbolisti. Arī pirmais sitiens pa vārtiem tieši ''Bayern'' izpildījumā - astotajā minūtē ar spēcīgu sitienu Davida Ospinas modrību ''Arsenal'' vārtos pārbaudīja Arturo Vidals.

Sarkanajās formās tērptie ''Bayern'' spēlētāji arvien ciešāk piespiedās pie ''Arsenal'' soda laukuma, un 11. spēles minūtē tika atklāts mača rezultāts - Arjens Robens sev tik ļoti raksturīgajā manierē no labās malas ar kreiso kāju vilka bumbu uz vidu, visai netraucēti to nogādāja sev ērtā pozīcijā un neatvairāmi iegrieza bumbu tālajā devītniekā - 1:0.

Pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem spēle kļuva nedaudz atklātāka, atraisītāka. Arī Londonas komandas futbolisti savus pretuzbrukumus veidoja arvien pārdomātākus un arī bīstamākus. 26. minūtē labu izrāvienu veica vienīgais izvirzītais ''Arsenal'' uzbrucējs Aleksis Sančess, kuru ar pārkāpumu pirms paša soda laukuma apturēja Hummelss. Standartsituāciju izpildīja Ezils, kurš viltīgi sita pa vārtiem, taču vietā bija Noiers. Pēc tās stūra sitienu izpildīja Sančess, bumbu no sava soda laukuma centās izsist Levandovskis, taču neveiksmīgi trāpīja pa kāju Koscelnijam un uz minheniešu vārtiem nozīmēts 11 metru soda sitiens!

Pie bumbas stājās čīlietis Sančess, viņa sitienu kreisajā apakšējā stūrī atvairīja Noiers, arī atkārtotu sitienu, kas Aleksim īsti neizdevās, taču nadzīgais uzbrucējs tika pie vēl vienas iespējas un šoreiz bija precīzs - 1:1. Pēc zaudētajiem vārtiem Manuels Noiers pamatoti izgāza dusmas uz visai pasīvi nospēlējušajiem ''Bayern'' aizsargiem.

Pēc otrajiem gūtajiem vārtiem spēlē ar teicamām iespējām apmainījās abas komandas - vispirms ar galvu pavisam nedaudz pāri vārtiem sita Levandovskis, savukārt otrā laukuma galā no soda laukuma robežas pēc labas Oksleida-Čemberleina piespēles virsū vārtsargam spēcīgi sita Granits Džaka. Visai strīdīga epizode arī ''Arsenal'' soda laukumā, kad pēc Davida Alabas centrējuma bumba acīmredzami trāpīja pa Beljerina roku, taču tiesnesis šo epizodi nevērtēja kā pendelei atbilstošu. Vienīgajā pirmā puslaika kompensācijas laika minūtē lieliska iespēja izvirzīt savu komandu vadībā bija Ezilam, taču nesekmīgi.

Otrais mača puslaiks uzsākās pagalam neveiksmīgi priekš Londonas ''Arsenal''. Spēles 49. minūtē pēc kontakta ar Duglasu Kostu uz zemes saļima Ospina, taču izrādījās, ka kādu savainojumu ārpus televīzijas kameru uzmanības guvis Londonas komandas kapteinis Lorāns Koscelnijs, kuru nomainīt nācās Gabrielam Paulistam. Ospina gan varēja spēli turpināt.

Iespējams, tieši šos notikumus varēja uzskatīt par lūzuma punktu spēlē. Piecas minūtes vēlāk Levandovskis izvirzīja ''Bayern'' vadībā - pēc Filipa Lāma centrējuma polis gaisa divcīņā pārspēja Škodranu Mustafi un ar galvu sita bumbu labajā vārtu stūrī, neatstādams variantus Ospinam - 2:1. 56. minūtē Minhenei izdevās palielināt pārsvaru vēl par vieniem vārtiem - tikko guvis vārtus pats, Roberts Levandovskis izkārtoja lielisku iespēju Tjagu Alkantaram - spānis to neizniekoja, atstādams jaņos Londonas aizsardzību - jau 3:1 mājnieku labā.

Pēc šī nokdauna ''Arsenal'' futbolisti nespēja atgūties, izveidot pretuzbrukumus. 63. spēles minūtē Alkantara guva savus otros vārtus šajā mačā, spēcīgi sitot no soda laukuma robežas - 4:1. Ospina gan lēcienā ar kāju aizķēra bumbu, taču ar to gan bija par maz. Viesu komanda izskatījās pagalam sašļukusi aizsardzībā, arī vārtsargs nu vairs nebija glābējs.

Arsēns Vengers gan vēl negrasījās padoties, Aleksa Ivobi vietā laukumā sūtot vienu no komandas uzbrukuma līderiem Teo Volkotu, nedaudz vēlāk Kokelēnu nomainīja Olivjē Žirū. Par spīti tam, ''Bayern'' futbolisti turpināja uzspiest savu spēli un darīja visu, lai gūtu arī piektos vārtus. 80. minūtē pie otrajiem vārtiem mačā laba iespēja tikt bija Robenam, kurš pēc Lāma piespēles sita bīstami tuvu vārtu devītniekam. Ļoti bīstamu Kostas sitienu atvairīja Ospina.

84. minūtē, kad spēles liktenis jau tika izšķirts, spēlētāju maiņas veica arī ''Bayern'' galvenais treneris Karlo Ančeloti, kurš Duglasu Kostu nomainīja pret Džošua Kimmihu, nedaudz vēlāk laukumu atstāja arī Levandovskis un Robens, kuru vietā laukumā devās attiecīgi Tomass Millers un Rafinja.

Četras minūtes vēlāk ''Arsenal'' futbolisti uz piektos vārtus sev atveda paši - pie sava soda laukuma tehnikas brīnumus izdomāja rādīt Oksleids-Čemberleins, viņam bumba tika atņemta un bez īpašām grūtībām pie sitiena soda laukumā tika Tomass Millers, kurš iedzina pēdējo naglu ''Arsenal'' zārkā - 5:1.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]