18.01.2015. 22:09
Pie vērtīgas uzvaras Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta mačā svētdien tika Londonas «Arsenal», kas izbraukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja pašreizējo čempioni Mančestras «City».

• Aizturēts spēles laikā «Arsenal» galvenā trenera Vengera priekšā izskrējušais līdzjutējs 2015. g. 2. janvāris
  • «Chelsea» futbolisti Anglijas čempionāta spēlē sagrauj Svonsī «City» vakar

Mača rezultātu 24.minūtē atklāja spāņu pussargs Santi Kazorla, realizēdams 11 metru soda sitienu, bet dueļa 67.minūtē rezultāta pārsvaru dubultoja franču uzbrucējs Olivjē Žirū.

Zīmīgi, ka šī ir pirmā reizi kopš 2002.gada maija, kad «Arsenal» izbraukumā spējusi uzvarēt Anglijas čempioni - iepriekš pirms gandrīz 13 gadiem tas izdevās pret Mančestras «United».

Kā zināms, Anglijas premjerlīgas vadošā komanda Londonas «Chelsea» sestdien izbraukumā ar rezultātu 5:0 (4:0) pārspēja Svonsī «City» futbolistus.

Jau mača pirmajā minūtē rezultātu atklāja brazīliešu pussargs Oskars, bet līdz 36.minūtei rezultāts jau bija 4:0, kad vēlreiz izcēlās Oskars, bet divus vārtus guva Spānijas izlases uzbrucējs Djegu Košta. Mača izskaņā piektos vārtus guva vācietis Andrē Širle.

Košta ar 17 gūtiem vārtiem pašlaik ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs.

Londonas klubs kopvērtējumā pār saviem tuvākajiem sekotājiem un valsts čempioniem Mančestras «City», kas svētdien uzņems Londonas «Arsenal», izveidojis piecu punktu pārsvaru.

Citās sestdienas spēlēs pie uzvarām tika turnīra augšgala komandas «Southampton», kas ar 2:1 (1:1) viesos pārspēja Ņūkāslas «United», Mančestras «United», kas ar 2:0 (0:0) izbraukumā uzvarēja Londonas «Queens Park Rangers», un Totenhemas «Hotspur», kas savā laukumā apspēlēja «Sunderland» ar 2:1 (1:1).

Mančestras «United» komanda pēdējās 13 spēlēs visos turnīros piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, bet «Southampton», kuras labā abus vārtus guva nīderlandiešu pussargs Eljero Elija, nepārspēta visos turnīros ir deviņās cīņās pēc kārtas.

Kopvērtējumā «Chelsea» ieņem pirmo vietu ar 52 punktiem 22 spēlēs, bet Mančestras «City» seko ar 47 punktiem. «Southampton» ir trešā ar 42 punktiem 22 cīņās, Mančestras «United» atpaliek par diviem punktiem, bet «Arsenal» - vēl par vienu.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]