03.01.2017. 23:54

Londonas ''Arsenal'' šovakar nevarēja palīdzēt Mohameds Elnenijs, kurš devies pārstāvēt Ēģiptes izlasi Āfrikas Nāciju kausā, kā arī virkne savainoto futbolistu – Santi Kazorla, Matjē Debušī, Pers Mertesakers, Teo Volkots un Mesuts Ezils. Jāpiebilst, ka ''Arsenal'' treniņos atgriezies smailes uzbrucējs Denijs Velbeks, taču šovakar pieteikumā vēl netika iekļauts.

''Bournemouth'' pieteikumā savukārt netika iekļauti savainotie Luiss Kuks un Marks Pags, kā arī viens no komandas līderiem, ''Arsenal'' izīrētais Džeks Vilšīrs. Viņa līgumā ir punkts, ka pret ''Arsenal'' viņš laukumā iziet nedrīkst.

''Bournemouth'': Borucs – Danjels, Akē, Kuks, Frensiss (noraidīts 82') – Goslings, Arters – Freizers (A.Smits 68'), Kings (Surmans 63'), Stanislass – Vilsons (B.Smits 91')

''Arsenal'': Čehs – Monreāls, Koscelnijs (Gabriēls 64'), Mustafi, Beljerins – Džaka, Kokelins (Oksleids-Čemberleins 28') – Sančess, Remzijs, Ivobi (Peress 63') – Žirū

''Bournemouth'' sniegums spēles sākumā liecināja, ka mājinieki ir nopietni noskaņojušies cīnīties par punktiem pret jaudīgo ''Arsenal''. Skaitļi statistikas ailītēs nemeloja un līdz 15. minūtei ''Bournemouth'' vairāk kontrolēja bumbu, trīs reizes uzsita pa vārtiem un ne reizi neļāva to darīt ''Arsenal''. Kādā no epizodēm mājinieku malējais aizsargs Čārlijs Danjels saņēma bumbu kreisajā flangā, apspēlēja Hektoru Beljerinu un meistarīgi raidīja bumbu Petra Čeha vārtos – 1:0.

Izrādījās, ka tie nebija ''Bournemouth'' griesti. ''Arsenal'' futbolisti nespēja apturēt draudīgos ''Borunemouth'' uzbrukumus. Savā soda laukumā noteikumus pret Raienu Freizeru pārkāpa Granits Džaka, nopelnot 11 metru soda sitienu. Pendeli izpildīja Kalums Vilsons, kurš darīja to nekļūdīgi, panākot pārsteidzošu 2:0! ''Arsenal'' turpināja vajāt neveiksmes, jo savainojumā iedzīvojās Frensiss Kokelins, kura vietā nāca Alekss Oksleids-Čemberleins.

Otrajā puslaikā Edija Hova vadītā komanda ''nenoparkoja autobusu'', bet gan iespēju robežās droši turpināja uzbrukt, neskatoties uz solīdo pārsvaru. ''Bournemouth'' saspēlējās līdz brīdim, kad Harijs Arters spēcīgi šāva pa vārtiem, bumbai skarot Vilsonu un ielidojot tīklā, tomēr.. vārti netika ieskaitīti, jo bumba trāpīja pa Vilsona roku.

Mājinieku enerģija ne tuvu nebija izsīkusi un jau nākamajā uzbrukumā Raiens Frensiss ar augumu nostūma malā Beljerinu, pietuvojās Čeham un sita bumbu viņam starp kājām – 3:0. Arsēna Vengera vadītā komanda bija izmisusi un kādu laiku īsti nespēja rast veidus kā atgūties. Komandas labākais vārtu guvējs Aleksis Sančess situāciju padarīja nedaudz cerīgāku, jo guva vārtus ar galvu pēc Žirū piespēles -3:1.

Londoniešiem izdevās gūt vēl vienus vārtus, kad skaisti no tuvas distances tālajā stūrī sita Lukass Peress, panākot jau 3:2. Nedaudz vēlāk Frensiss pārkāpa noteikumus pret Āronu Remziju un saņēma negaidītu sarkano kartīti. ''Arsenal'' atlikušajā laikā vētraini uzbruka un savu arī panāca, kad pēc centrējuma Žirū raidīja bumbu vārtos ar galvu, izraujot fantastisku neizšķirtu 3:3! Lai arī komanda emocionāli atzīmēja vārtu guvumu, tomēr pēc finālsvilpes futbolistu sejās bija manāms visai liels sarūgtinājums.Trāpītava, šautuve Trāpītava, šautuve Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties