26.04.2015. 20:00
Šovakar plkst. 18:00 Anglijas Premjerlīgas 34. kārtā tika aizvadīta centrālā cīņa. Londonas derbijā "Arsenal" savā stadionā uzņēma topošo čempioni "Chelsea". Saspringtā cīņā abām komandām bija iespējas izcīnīt uzvaru, tomēr mačs beidzās ar neizšķirtu rezultātu 0:0, kas ļāvis "Chelsea" vēl vairāk pietuvināties čempiontitulam.

Pirms mača lielāko pārsteigumu sagādāja viesu galvenais treneris Žuzē Mourinju, kurš nolēma iztikt bez nominālajiem uzbrucējiem, šajā pozīcijā sūtot Edenu Azāru. Savukārt Arsēnam Vengeram nebija jālauza galva par centra aizsarga pozīciju, jo laukumā bija gatavs doties Pērs Mertezakers, savukārt centra uzbrucēja loma tika uzticēta Olivjē Žirū. Spēles sākumā nedaudz aktīvāki bija viesi un 16. minūtē Oskars bija ļoti tuvu vārtu guvumam, kad pārmeta bumbu pāri Davidam Ospinam, tā lidoja vārtos, bet Ektors Belerins situāciju glāba. Šajā brīdī arī kļuva pilnīgi skaidrs, ka viltus uzbrucēja pozīciju patiesībā ir ieņēmis Oskars, bet Azārs izvietojies ērtajā kreisās malas pussarga pozīcijā.

Pirmā puslaika sākuma daļā lielāko uzmanību izpelnījās mača galvenais tiesnesis Maikls Olivers, kurš spītīgi atteicās fiksēt iespējamos pārkāpumus mājinieku soda laukumā, šādā veidā izpelnoties bargu Mourinju reakciju. Tas gan nesamulsināja Oliveru, kurš 23. minūtē piešķīra brīdinājumu Seskam Fabregasam par simulāciju. Dažas minūtes vēlāk iemesls sūdzēties jau bija lielgabalnieku līdzjutējiem, kad galvenais tiesnesis nesodīja Gariju Keihilu par spēli ar roku soda laukumā bloķējot bumbu. Jebkurā gadījumā pirmajā puslaikā abas komandas izrādīja vēlmi gūt vārtus, spēle aizritēja aizraujošā tempā, vienīgi aizsargi un vārtsargi bija pārāki par uzbrūkošo pusi.

Otrā puslaika sākumā Mourinju veica spēlētāju maiņu, Oskara vietā zālājā sūtot centra uzbrucēju Didjē Drogbā, šādā veidā apliecinot nopietnos mača mērķus. Puslaika sākums gan atgādināja cīņas pirmās minūtes, kad "Chelsea" nedaudz vairāk kontrolēja bumbu, savukārt mājinieki epizodiski atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Tuvojoties cīņas beigām kļuva arvien labāk redzams, ka abām komandām ir ļoti svarīgs arī iespējamais viens punkts, jo uzbrukumos brīvu zonu kļuva arvien mazāk, un līdz ar to arī bīstami momenti. Vengers gan ļoti vēlējās izbeigt nelāgo sēriju un beidzot pārspēt Mourinju vadīto komandu, laukumā tika sūtīts arī Denijs Velbeks, tomēr "Arsenal" beigu spiediens rezultātu nedeva un "Chelsea, saglabājot neizšķirtu, pietuvojās vēl vienu soli tuvāk Anglijas čempionu titulam.

Datums Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
25.04 Southampton - Tottenham 2:2 (1:1) Pele 29'65' - Lamela 43' Čadli 70'
25.04 West Brom - Liverpool 0:0
25.04 Burnley - Leicester 0:1 (0:0) Vardi 60
25.04 Crystal Palace - Hull 0:2 (0:0) N`Dojs 51` 90+2`
25.04 QPR - West Ham 0:0
25.04 Newcastle - Swansea 2:3 (1:1) Peress 20` de Jongs 87` - Oliveira 45+2` Sigurdsons 49` Korks 71`
25.04 Stoke - Sunderland 1:1 (1:1) Adams 27` - Vikhems
25.04. Man. City - Aston Villa 3:2 (1:0) Agvero 3` Kolarovs 66` Fernandinju 89` - Kleverlijs 68` Sančess 85`
26.04. Everton - Man. United 3:0 (2:0) Makartijs 5' Stounzs 35' Miraljass 74'
26.04. Arsenal - Chelsea 0:0