05.07.2016. 12:15
Aizvadītās nedēļas nogalē Moldovā norisinājās mazo valstu Eiropas čempionāts basketbolā, kurā par uzvarētāju kļuva Armēnijas basketbola valstsvienība.

Armēnijas basketbolistu pretinieki finālā bija Andora, kurus armēņi pārspēja ar 79:71. Jāpiemin, ka tieši Andoras valstsvienība bija triumfējusi pēdējos divus Eiropas čempionātos basketbolā mazajām valstīm.

Par MVP jeb vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Andrē Spaitss, kurš ikdienā mācās Arizonas štata universitātē. Spaitss finālspēlē atzīmējās ar 27 punktiem, bet 15 punktus un 12 atlēkušās bumbas pievienojis komandas biedrs Danstons.

Bronzas medaļas šajā turnīrā izcīnīja Sanmarīno basketbolisti, kuri izšķirošajā spēlē ar 60:53 pieveica Īrijas komandu.