06.04.2014. 11:23
"Manuprāt, četru Latvijas basketbola klubu piedalīšanās pusfinālos rīkotājiem nebūtu labākais variants. Tāpat nav viennozīmīgas atbildes, vai finālus būtu jārīko Igaunijā, ņemot vērā, ka labāko četriniekā lielāko pārstāvniecību veido latvieši," pēc iekļūšanas Nordea līgas finālā pārdomās dalījās SK "Cēsis" galvenais treneris Armands Krauliņš.

Sestdien Vidzemes klubs otro gadu pēc kārtas iekļuva Nordea līgas finālā, pirms tam apspēlējot "RSU/Merks" vienību ar rezultātu 78:54. Lai gan galarezultāts sanāca pārliecinošs, lielais atrāviens tika nostiprināts tikai ceturtdajā ceturtdaļā. Armands Krauliņš uzskata, ka komanda varēja nospēlēt labāk.

"Sestdien nebija viena no mūsu labākajām spēlēm. Gan individuāli, gan komandai kopā. Domāju, ka mūsu uzvaras pamati nemainījās – bijām labāki, pateicoties aizsardzībai. RSU šajā ziņā tik labi negāja – pret mums viņas faktiski izmantoja presinga imitāciju. Varu teikt, ka esam gatavi spēlēt presinga apstākļos. Gadījās kļūdas, izmetot autu vai citās epizodēs, taču pret presingu kļūdu nebija.

Patika RSU sniegums pirmajā puslaikā, turklāt meitenes pierādīja, ka var labi iemest no ārienes. Citos elementos pārsvars bija mūsu pusē, guvām virsroku cīņā par atlēkušajām bumbām. Uzvara sanāca pārliecinošāka nekā spēku samērs laukumā. Mūsu sniegums salīdzinoši neatbilda iegūtajam pārvaram.

Otrajā pusfinālā prognozēju TTT uzvaru, jo rīdzinieču soliņš ir kvalitatīvāks un garāks nekā ECLEX. Jebkurā gadījumā vispirms jāsagaida spēles iznākums un tikai tad var gatavoties cīņai pret attiecīgo pretinieku."