03.01.2016. 18:58
Šodien Anglijas regbija Premjerlīgas astotā kārta tika noslēgta ar spēli starp Londonas "Harlequins" un Vusteras "Warriors". Pierādot savu favorītu statusu, uzvaru mačā svinēja "Harlequins" – 24:20.

Londonas komandai šī spēle bija svarīga, lai uzvaras gadījumā saasinātu cīņu par otro vietu čempionātā un no ceturtās vietas pakāptos uz trešo. Savukārt Vusteras vienībai, kuri tikai šosezon atgriezās Premjerlīgā, uzvaras gadījumā varēja pavērties iespēja no 10. pozīcijas tikt pat līdz astotajai (tam gan bija nepieciešams papildpunkts).

Čārlijs Vokers, izmantojot pozicionālu "Warriors" kļūdu, bija pirmais, kurš guva piezemējumu šajā spēlē un noteica toni pirmajai tā pusei – "Harlequins", lai arī neaizbēga prom no saviem oponentiem, bet visu laiku bija diezgan komfortablā attālumā no viņiem, turklāt savu darbu labi darīja arī Premjerlīgas rezultatīvākais spēlētājs Niks Evanss, kurš guva vēl septiņus punktus.

Te gan jāpiebilst, ka pirmajās 40 minūtēs londonieši bieži pārkāpa noteikumus, taču Vusteras komanda īsti nespēja izmantot šīs kļūdas, taču tas deva cerību, ka mača turpinājumā "Warriors" spēs parādīt līdzvērtīgāku cīņu.

Otrais puslaiks, kurš sākās pie rezultāta 17:3 par labu "Harlequins", turpinājās ar vēl trīs septiņu punktu guvumu no Londonas kluba puses, kas lika domāt, ka visa mača intriga jau ir beigusies, taču, ja nu kāds tā iedomājās, tad šīs domas visai ātri izplēnēja, jo mājnieki sāka savu atspēlēšanos.

Marko Mama un Fils Dosons guva piezemējumus, tāpat "Warriors" tika piešķirts viens soda piezemējums un 10 minūtes pirms mača beigām rezultāts jau bija tikai 24:20 par labu "Harlequins".

Lielākiem varoņdarbiem nedz Vusteras, nedz Londonas komandai spēka nepietika un, lai arī bija momenti, kuros varēja saasināt spēli, tas neizdevās nevienai no komandām un spēles viesi veiksmīgi noturēja pārsvaru, svinēja uzvaru un pakāpās uz trešo vietu turnīra tabulā.