15.01.2017. 17:01

Kā laukuma saimniece "Triobet/Ulbroka", tā arī tās viešņa "Valmiera" savstarpējo dueli varēja sagaidīt labā noskaņojumā, jo vakar abas komandas jau izcīnīja pa uzvarai, turklāt ulbrokiešiem tā bija jau devītā pēc kārtas, bet valmieriešiem - ceturtā. Valmieras komanda turnīra tabulā tobrīd pat bija panākusi un apsteigusi titulēto Cēsu komandu "Lekrings", atņemot tai 3.vietu. Šīsdienas mačā jau pašā sākumā Ulbrokas vienība bija tā, kas uzskatāmi parādīja, kam ir lielākas ambīcijas uz uzvaru, jo pirmā perioda vidū 12 sekunžu laikā Reino Ješēvics un Niks Ķuzulis mājiniekus izvirzīja vadībā ar 2:1. Viesi nepalika atbildi parādā - perioda pēdējā minūtē Ints Vilks pretinieku pārsvaru samazināja līdz minimuma - 1:2. Otrajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti, to atkal izdarīja "Triobet/Ulbroka", atjaunojot divu vārtu handikapu (3:1). Arī pēdējā periodā FBK "Valmiera" nespēja lauzt spēles gaitu - Ulbrokas komanda varēja svinēt uzvaru ar 6:2.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā nopelnīja vārtsargs Ivars Dišereits, kurš neitralizēja 26 no 28 pretinieku metieniem. Ar diviem goliem viņa komandā izcēlās Niks Ķuzulis, bet divas rezultatīvas piespēles Jura Gribusta kontā. Par labāko starp valmieriešiem atzina Mārtiņu Broku, kurš šīsdienas mačā ar rezultativitāti neizcēlās. Pēc šī panākuma ulbrokiešiem jau 40 punktu - tikai par vienu mazāk nekā līderei "Lielvārdei/FatPipe".

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties