14.10.2016. 09:56
Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli savā pirmajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta debijas mačā ceturtdien izcēlās Vinipegas «Jets» komandas uzbrucējs Patriks Laine.

Aizvadītajā duelī «Jets» ar rezultātu 5:4 pagarinājumā uzveica Karolīnas «Hurricanes» hokejistus.

Trešās trešdaļas 14.minūtē Laine ar spēcīgu metienu trāpīja vārtu augšējā stūrī, samazinot rezultātu līdz minimumam - 3:4.

Saistītie raksti

Tikmēr ar rezultatīvu piespēli Laine atzīmējās pusotru minūti līdz pamatlaika beigām, kad viņa maiņas partneris Metju Pero izrāva neizšķirtu - 4:4.

Video

NHL jau spēlētāju draftā šogada «Jets» pirmajā kārtā ar pirmo numuru izvēlējās Laini.

Atgādināsim, ka 2016.gada pirmais drafta numurs Ostons Metjūzs (Toronto «Maple Leafs») trešdien debitēja ar fantastisku sniegum, gūstot četrus vārtus.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga