31.03.2012. 14:40
ULEB Eirolīgas turnīra basketbolā finālsacensībām piektdien kvalificējās arī Grieķijas komanda Pireju "Olympiacos", kas ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā mačā ar 76:69 (21:21, 17:18, 16:16, 22:14) savā laukumā pārspēja Itālijas čempionvienību Sjēnas "Montepaschi".

Šajā mačā uzvarētājiem pa 19 punktiem guva Kails Hains un Vasilis Spanulis, bet "Montepaschi" rindās ar 15 punktiem atzīmējās Niks Zisis un Deivids Andersens, kura kontā arī bija 11 atlēkušās bumbas.

Līdz ar to sērijā līdz trijām uzvarām "Olympiacos" triumfēja ar 3-1.

Kā ziņots, vēl vienā mačā piektdien latviešu saspēles vadītāja Jāņa Blūma pārstāvētā Spānijas komanda Bilbao "Gescrap Bizkaia" ar rezultātu 71:73 (15:21, 13:18, 19:17, 24:17) savā laukumā piekāpās spēcīgajai Krievijas komandai Maskavas CSKA, sērijā līdz trim uzvarām ciešot neveiksmi ar rezultātu 1-3.

Blūms bija pirmais latviešu basketbolists vēsturē, kurš spējis iekļūt ULEB Eirolīgas izslēgšanas spēlēs.

Savukārt iepriekš jau pēc trijām spēlēm ceturtdaļfinālu sasniedza Spānijas čempionvienība Barselonas "Regal", kas pārliecinoši apspēlēja Krievijas klubu Kazaņas "Unics".

Finālturnīra dalībniekus atlicis noskaidrot vēl tikai vienā pārī, kurā savā starpā tiekas Izraēlas komanda Telavivas "Maccabi Electra" un pagājušās sezonas turnīra čempionvienība Atēnu "Panathinaikos" no Grieķijas. Šajā duelī rezultāts pašlaik ir neizšķirts 2-2. Izšķirošais mačs notiks otrdien Atēnās.

Jau vēstīts, ka šīs sezonas ULEB Eirolīgas finālčetrinieka sacensības no 11. līdz 13.maijam risināsies Stambulā.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA