06.09.2014. 17:59
Kritiku Kontinentālās hokeja līgas (KHL) tiesnešu virzienā par viņu darbībām jaunās sezonas ievadā izteicis arī Latvijas speciālists Andrejs Maticins, kurš ir Vladivostokas «Admiral» komandas aizsargu treneris.

Jaunās KHL sezonas pirmās kārtas izcēlušās ar ļoti lielu spēlētāju noraidījumu īpatsvaru, ko pirms tam izcēluši arī Latvijas kluba Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Artis Ābols un Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komandu vadošais latviešu speciālists Pēteris Skudra.

«Man šķiet, ka tiesneši pašlaik cenšas laukumā parādīt, kurš tur ir galvenais. Domāju, ka turpinājumā viss nostāsies savās vietās,» Maticina teikto citē viņa pārstāvētais klubs. «Ir novērojami ļoti strīdīgi noraidījumi, it īpaši gadījumos, kad hokejisti tiek sodīti par nepareizu darbošanos ar nūju. Ir reizes, kad spēlētājs pretiniekam vēl nav paguvis pieskarties, bet svilpe jau ir atskanējusi.»

«Atkārtošos - šis ir tikai sezonas sākums. Kā likums, šādi notiek vienmēr. Arī pagājušajā sezonā situācija bija ļoti līdzīga,» piebilda Maticins.

Pirms jaunās sezonas KHL klubi centušies pielāgoties jaunajiem spēles noteikumiem, kuros dominē jaunieviestais hibrīda pārmetiens un lielāka izmēra uzbrukuma/aizsardzības zonas.

Reklāma: Atrodi sev atbilstošo vakanci starp 8 000 darba piedāvājumiem nozaru speciālistiem!Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties