20.08.2014. 15:01
Zaudējumu Polijā (Stare Jablonki) notiekošā FIVB „Grand Slam” turnīra kvalifikācijas sacensību pirmajā kārtā šodien piedzīvojuši Latvijas pludmales volejbolisti Haralds Regža un Armands Āboliņš, kuri piekāpās (0:2) pieredzējušajiem norvēģiem Andresam Horemam un Geiram Eitūnam.

Maču Latvijas duets iesāka bikli pieļaujot vairākas kļūdas, kas ļāva pretiniekiem iegūt minimālu vadību - 5:2, 8:6. Īsi pēc tehniskā pārtraukuma savu bloku ieslēdza Haralds, radot pretiniekiem nopietnas problēmas un jau pie 17:15 liekot norvēģiem pieprasīt pārtraukumu. Seta galotnē gan mūsējie nospēlēja nedroši, ļaujot pretiniekiem svinēt uzvaru ar 22:20. Mūsējiem nelīdzēja arī nelielā latviešu fanu armija, kas šogad gan ir krietni mazāka nekā ierasts – ap 60 līdzjutējiem (domājams, ka fanu skaits turnīra gaitā palielināsies).

Otrajā setā mūsējie nedomāja padoties, un ātri pārņēma vadību setā (5:2, 8:6), bet pie 11:7 jau liekot norvēģiem atkal ņemt pārtraukumu. Arī tas nelīdzēja un blokā plosīties turpināja Haralds, tehniskajā pārtraukumā ļaujot panākt jau piecu punktu handikapu – 13:8. Līdz seta galotnei latvieši laukumā darbojās ļoti pārliecinoši, pārsvaru palielinot vēl vairāk un svinot panākumu otrajā setā ar 21:12. Tas nozīmēja, ka komandām nāksies spēlēt arī trešo setu.

To veiksmīgāk sāka Horems ar EItūnu, izkarojot sev pietiekami drošu pārsvaru – 8:4. Šajā brīdī Haralds ar Armandu guva divus punktus pēc kārtas, un norvēģi ar pārtraukuma pieprasīšanu nevilcinājās. Tas ziemeļniekiem nelīdzēja, un latvieši uz mirkli pat pārņēma vadību – 13:12. Diemžēl spraigā seta galotnē pārāki tomēr izrādījās pieredzējušie norvēģi – 18:16.

Jau pulksten 16.00 pēc Latvijas laika otrās kārtas maču aizvadīs Ruslans Sorokins un Edvarts Buivids, kuriem pirmā kārta bija brīva. Cīņā par iekļūšanu pamatsacensībās abiem būs jāspēlē ar norvēģiem Olivindu Hordviku un Mortenu Kvamsdālu, kuri kvalifikācijā izsēti ar sesto numuru, kamēr mūsu duets ar vienpadsmito.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]