26.12.2013. 20:40
Rīgas Olimpiskajā sporta centrā pārbaudes spēli aizvadījušas arī Latvijas un Lietuvas U18 vecuma grupu izlases. Līdzīgi kā pieaugušo konkurencē, arī šajā mačā pārāki bija mūsu dienvidu kaimiņi - 31:22. Savukārt divu Latvijas sieviešu komandu duelī pārāka bija pirmā vienība - 33:25.

Kamēr vakarā Latvijas pieaugušo izlase Rīgas Domes kausa izcīņu atklāja ar zaudējumu sīvā cīņā (29:31), rīta pusē Lietuvas U18 valstsvienība svinēja pārliecinošāku panākumu - 31:22. Jau pirmā puslaika vidū lietuvieši ieguva piecu vārtu pārsvaru (8:3), bet pēc pirmā puslaika rezultāts bija 16:12 viesu labā.

Otrajā puslaikā Latvijas U18 izlasei neizdevās atspēlēties un nācās piedzīvot zaudējumu. Mājiniekiem rezultatīvākie bija Ingus Kivlenieks un Nils Kreicbergs, kuri guva pa septiņiem un četriem vārtiem, bet viesiem septiņus vārtus guva Mants Galkausks un Roks Zemecks. Rīt abas izlases, kas gatavojas janvāra sākumā paredzētajai Eiropas čempionāta atlasei, tiksies vēlreiz.

Bija paredzēts, ka Rīgā ieradīsies arī Lietuvas U18 meiteņu izlase, tomēr lietuvietes finansiālu iemeslu dēļ pēdējā brīdī atteicās no divām pārbaudes spēlēm. Latvijas izlasei, kas gatavojas martā Grieķijā paredzētajai IHF/EHF Izaicinājuma kausa izcīņai (1991.gadā dzimušas un jaunākas), pretī stājās Latvija 2 jeb Latvijas klubu izlase, un pirmā komanda uzvarēja ar astoņu vārtu pārsvaru - 33:25 (19:13).

Pirmajai izlasei deviņus vārtus guva Elza Seržante, savukārt pa piecām reizēm precīzi meta Vilma Matisāne un Kristīne Kirejeva. Pretiniecēm astoņi vārti Lanas Nikolajevas kontā, bet sešus vārtus guva Elita Ekkerte. Abas komandas rīt vēlreiz tiksies savā starpā.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa