17.03.2015. 17:40
Francijas futbolists Dimitrijs Pajē, kurš pārstāv Marseļas klubu «Olympique», ir mutiski aizskāris vietējā čempionāta mača tiesnešus, fiksēts videomateriālā.

  • Ibrahimovičs: «Chelsea» futbolisti mani ielenca kā 11 mazuļi 2015. g. 12. marts

Marseļas «Olympique» komandas pussargs ļāva vaļu dusmām pēc spēlēs, kurā viņa pārstāvētā vienība svētdien nospēlēja neizšķirti 0:0 ar saviem principiālajiem pretiniekiem par čempiona titulu turnīra tabulā - Lionas «Olympique».

«Mēs tikām piečakarēti, stulbeni,» Pajē kliedza pie tiesnešu ģērbtuvēm, fiksēts televīzijas kanālā «Canal Plus Sport» videomateriālā.

Video arī redzams, kā mača galvenais tiesnesis un viņa asistenti atgriežas savās ģērbtuvēs pēc tam, kad tos ielenca Marseļas treneru kolektīvs, protestējot, ka «bumba bija pāri līnijai par metru». Marseļas pārstāvji uzskatīja, ka ir guvuši vārtus, kad argentīniešu pussargs Lūkass Okamposs mača 83.minūtē mēģināja iebakstīt bumbu vārtos.

Pēc spēles Pajē teica reportieriem, ka Marseļa «zaudēja divus punktus tiesnešu lēmumu dēļ».

«Mēs darījām to, kas mums bija jādara. Mēs jūtamies tā, ka būtu pazemoti cīņā par titulu, un esam bezspēcīgi pret to. Vari teikt ko tu gribi, bet ja pateiksi pārāk daudz, tas var draudēt ar disciplināro komisiju,» bilda Pajē.

Zviedrijas futbola izlases un Parīzes «Saint-Germain» (PSG) uzbrucējam Zlatanam Ibrahimovičam varētu tikt piemērotas soda sankcijas par Francijas zaimošanu, kad pēc svētdienas spēles pret Bordo «Girondins» viņš to nosauca par «sūda valsti».

Lai gan pats Ibrahimovičs ir atvainojies, Francijas galēji labējās Nacionālās frontes līdere Marina Lepēna izteicās, ka PSG uzbrucējam vajadzētu atstāt valsti.

«Tie, kuri uzskata, ka Francija ir sūda valsts, var to pamest,» radiostacijai «France Info» pauda Lepēna.

Francijas tiesnešu savienība (SAFE) Ibrahimoviča izteikumus sauca par «jauniem naida un mutiskās vardarbības plūdiem». Tāpat organizācija pauda, ka «ir robežas, kuras nevar un nevajadzētu pārkāpt», uzsverot, ka tā jau «palielinās vardarbība» vietējo futbola maču laikā.

Ar 58 punktiem 29 spēlēs čempionāta kopvērtējumā līderpozīciju ieņem Lionas «Olympique» vienība, kas par diviem punktiem apsteidz PSG. Tikmēr trešajā vietā ierindojas Marseļas «Olympique» komanda, kurai par četriem punktiem mazāk nekā līderei.Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties