23.07.2015. 23:04
FK «Jelgava» ceturtdien ar 0:2 Maķedonijas galvaspilsētā Skopjē zaudēja vietējiem «Rabotnički», un līdz ar to Eirokausu sezona visiem Latvijas futbola klubiem ir noslēgusies, liecina Eiropas futbola asociāciju savienības (UEFA) informācija.

• «Skonto» piedzīvo kaunpilnu zaudējumu un izstājas no Eirokausiem šodien

Otrās kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē «Rabotnički» kapteinis Blaže Ilijoski jau sestajā minūtē atklāja rezultātu, pārspējot jelgavnieku vārtsargu Kasparu Ikstenu un izlīdzinot rezultātu divu spēļu summā, bet 17. minūtē Suads Sahiti panāca jau 2:0 mājinieku labā.

Pirmajā mačā Jelgavā mājinieki bija uzvarējuši ar 1:0.

Rīgas «Skonto» viesos cieta sagrāvi no Ungārijas kluba «Debrecen» ar 2:9 un divu spēļu summā ar 4:11. Savukārt Jūrmalas «Spartaks» Jelgavā nospēlēja neizšķirti 1:1, taču divu spēļu summā zaudēja ar 1:4.

Otrdien no tālākas cīņas prestižākā turnīra - Čempionu līgas kvalifikācijā FK «Ventspili» apturēja Helsinku HJK,. kas vispirms viesos uzvarēja ar 3:1, bet savās mājās ar 1:0.

Eiropas līgas otrās kvalifikācijas kārtas atbildes spēle: Skopjes «Rabotnički» - FK «Jelgava» 2:0 (2:0)

Vārtus guva: Blaže Ilijoski (6.), Suads Sahiti (17.)

Divu spēļu summā 2:1