27.09.2015. 19:16
Tims Sestito guva sestos vārtus sezonā un Miķelis Rēdlihs sāncenšu vārtsargu pārspēja piekto reizi, taču Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" izbraukumā ar 2:3 atzina Maskavas "Spartak" pārākumu, noslīdot līdz Rietumu konferences priekšpēdējai vietai.

Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" iedzinējos nonāca jau piektajā minūtē - Oskars Cibuļskis nopelnīja noraidījumu par bloķēšanu, Kristaps Sotnieks pēc piespēles gar vārtiem pie tālā stabiņa nepieskatīja Igoru Radulovu, kurš bez lielām grūtībām pārspēja Jakubu Sedlāčeku. Pēc četrām minūtēm Maskavas "Spartak" vēlreiz realizēja vairākumu, dubultojot pārsvaru, - Igors Ļevickis bija rezultatīvs no vidējas distances.

Pēc nonākšanas iedzinējos ar 0:2 lietas savās rokās ņēma komandas līderis Tims Sestito, kurš vispirms sāncenšu zonā ar dūrēm pārmācīja Romānu Tataļinu, bet piecas sekundes līdz pirmās trešdaļas noslēgumam samazināja deficītu. Amerikānis vairākumā izdarīja plaukstas metienu no kreisās puses un trāpīja tuvajā stūrī zem pārliktņa.

Turklāt otrās trešdaļas ievadā minūti un 17 sekundes Rīgas "Dinamo" varēja spēlēt piecatā pret trim pārkāpumu pret Kasparu Saulieti un Miķeli Rēdlihu dēļ, bet piespēles un metieni bija neprecīzi. Momentu realizācija pievīla arī pēc vairākām minūtēm - M. Rēdlihs bija aizmirsts vārtu priekšā, bet ripa aizmuka no nūjas, Roberts Locāns nerealizēja izgājienu vienatnē, kamēr Gunārs Skvorcovs atlēkušo ripu meta tieši virsū vārtsargam.

Vēl neticamāk nepaveicās Maskavas "Spartak" čehu uzbrucējam Lukāšam Radilam, kurš 45. minūtē nonāca aci pret aci ar Sedlāčeku, ar vienu māņu kustību novāca vārtsargu no ceļa, bet no neērtā satvēriena aizmeta garām pilnīgi tukšiem vārtiem! Rīgas "Dinamo" veiksmi nopelnīja, pēc piecām minūtēm panākot izlīdzinājumu.

M. Rēdlihs izlauzās no aizvārtes, tika pie netraucēta metiena un pārspēja somu Ati Engrenu - 2:2! Viņam tas bija piektais vārtu guvums sezonā. Sestito un M. Rēdlihs divatā guvuši 11 vārtus, pārējā komanda - tikai 17.

Taču pēc nepilnām trim minūtēm Maskavas "Spartak" uzvaru tomēr nokārtoja Dmitrijs Korobovs - metiens no zilās līnijas, un ripa pēc atsišanās pret vārtu stabu atrada ceļu tīklā. Pirmajā trešdaļā pēc aizsarga metiena Rīgas "Dinamo" talkā nāca pārliktnis.

Tādējādi Rīgas "Dinamo" piedzīvoja piekto zaudējumu un noslīdēja līdz Rietumu konferences priekšpēdējai vietai - 16 punkti 14 spēlēs, kamēr aiz muguras esošās Čerepovecas "Severstal" kontā ir viena spēle rezervē. Otrdien mačs pret pašreizējo Gagarina kausa čempioni Sanktpēterburgas SKA.

Jakubs Sedlāčeks (Jūakims Ēriksons); Guntis Galviņš - Oskars Cibuļskis, Tomāšs Kundrāteks - Stīvens Saigo, Kristaps Sotnieks - Krišjānis Rēdlihs, Ēriks Ševčenko; Gints Meija - Tims Sestito - Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš - Andris Džeriņš - Miks Indrašis, Kaspars Saulietis - Ville Leino - Gunārs Skvorcovs, Roberts Bukarts - Armands Bērziņš - Roberts Locāns.

Vārti: 4:59 Radulovs (Vasiļjevs, Kļimenko, vair.) 1:0, 9:03 Ļevickis (Jermakovs, Potapovs, vair.) 2:0, 19:55 Sestito (Kundrāteks, vair.) 2:1, 49:01 M. Rēdlihs (Saigo, Meija) 2:2, 51:57 Korobovs (Kļimenko) 3:2Soda minūtes: 19:17Metieni: 25:28Vārtsargi: Ate Engrens - Jakubs Sedlāčeks

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa