20.01.2015. 16:19
Ar uzvaru SMScredit.lv Ziemas kausa izcīņu otrdien sāka Latvijas čempioni futbolā Ventspils.Kurzemes komandai ar 2:0 (2:0) izdevās pārspēt Daugavpils komandu.Abi vārti šajā cīņā tika gūti pirmajā puslaikā, kad...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kurzemes komandai ar 2:0 (2:0) izdevās pārspēt Daugavpils komandu.

Abi vārti šajā cīņā tika gūti pirmajā puslaikā, kad 15.minūtē rezultātu atklāja Jurijs Žigajevs, bet 34.minūtē no vārtu priekšas rezultātu dubultoja Ģirts Karlsons.

Šīs abas vienības sacenšas A apakšgrupā. Pirms tam tās ietvaros pirmdien Skonto ar 2:0 pārspēja Rīgas Daugavu.

Tāpat A apakšgrupā sacentīsies arī Metta/Latvijas Universitāte, kas turnīrā iesaistīsies nākamajā nedēļā.

Tikmēr B grupā spēlēs virslīgas vienības Gulbene, Liepāja, Jelgava, kā arī Syform pirmās līgas komandas Valmiera Glass/BSS un Rēzeknes BJSS.

Kā zināms, Valmieras un Rēzeknes komandas sacensībās aizstās Jūrmalas Spartaku un Daugavpils Daugavu, kas no dalības Ziemas kausā atteicās.

Ziemas kauss līdz 28.februārim risināsies Skonto hallē, Rīgā.

Pēc apakšgrupu cīņām sekos spēles par vietām, katras grupas attiecīgās vietas komandai tiekoties ar otras grupas tās pašas pozīcijas komandu.

Ziemas kausa sacensības tiek rīkotas trešo reizi pēc kārtas. Turnīra norises mērķis ir dot iespēju komandām pienācīgāk sagatavoties gaidāmajai virslīgas sezonai, turklāt ar iespēju sagatavošanās posmā aizvadīt vismaz piecas spēles.

Pirmajā virslīgas Ziemas kausā 2013.gadā uzvarēja Daugavpils Daugava, kas finālā pieveica ar jaunatnes sastāvu startējušo Ventspils komandu, bet pērn turnīrā triumfēja Skonto, kas finālmačā pieveica Jelgavu.

Aizvadītajā sezonā Latvijas virslīgā sesto reizi vēsturē triumfēja Ventspils komanda, aiz sevis atstājot Skonto un Jelgavu. Vietu virslīgā zaudēja desmitās vietas ieguvēja Jūrmala, ko nākamajā sezonā nomainīs pirmās līgas uzvarētāja GulbeneJugland, SIA "Salenieki", Salaspils p., Salaspils n., LV-2121
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties