07.06.2016. 09:15
Argentīnas futbolisti ASV notiekošajā «Copa America» spēlē D grupā pirmdien 2015. gada turnīra finālistu cīņā ar 2:1 uzvarēja pašreizējo čempioni Čīli.

Santaklarā notikušajā spēlē vārtus Argentīnai guva Anhels di Marija un Evers Banega, savukārt Čīlei kompensācijas laikā izcēlās Hosē Fuensalida.

Orlando notikušajā otrajā D grupas spēlē Panama ar 2:1 uzvarēja Bolīviju. Blass Peress gan atklāja rezultātu, gan guva uzvaras vārtus 87. minūtē. Bolīviešiem otrā puslaika sākumā vārtus guva Huans Karloss Arče.

Šogad turnīrs notiek ārpus kārtas, atzīmējot tā simtgadi. Turnīrā sacenšas 16 Amerikas valstu izlases, kas sadalītas četrās grupās. Šogad turnīrs pirmo reizi risinās ārpus Dienvidamerikas. Ceturtdaļfinālā iekļūs pa divām labākajām no katras grupas.