27.06.2015. 08:08
Aizvadītajā naktī Dienvidamerikas futbola čempionātā ''Copa America'' norisinājās trešais no četriem turnīra pusfināliem. Argentīna nespēja pārvērst vārtu guvuma savu pārsvaru visas spēles garumā, taču prata uzveikt Kolumbijas valstsvienību pēcspēles 11 metru soda sitienu septītajā sērijā.

Par pirmajām divām pusfinālistēm ceturtdien un piektdien kļuva Čīle un Peru. Čīlieši asā, saspringtā un aizraujošā mačā 81. minūtē vairākumā prata izraut uzvaru pret Urugvaju, bet Peru ceļš pretī pusfinālam bija mazliet vieglāk - Paolo Gerera spēles gaitā guva trīs vārtus, iegūstot izlasei 3:0 pārsvaru, bet noslēgumā Bolīvija guva vienus goda vārtus (3:1).

Informācija tiks papildināta...

Noslēdzošajā spēlē naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Brazīlija noslēdzošajā ceturtdaļfinālā uzņems Paragvajas futbolistus.