20.06.2016. 08:37
Šonakt, pēc Latvijas laika, tika izspēlēta pēdējā regbija izlašu starptautiskā spēle piektajā pārbaudes maču nedēļā. Tajā Argentīna ar 30:19 pārspēja Franciju.

Argentīna un Francija šo vasaras pārbaudes maču logu bija vienojušās izmantot, lai aizvadītu divu pārbaudes spēļu sēriju Dienvidamerikas valstī, tādējādi dodot starptautisko maču pieredzi vairākiem jaunajiem regbistiem un, protams, pārbaudot savu pašreizējo varējumu. Turklāt, nevar nepieminēt, ka pēdējos gados Argentīna ir spējusi sagādāt Francijai vairākus nepatīkamus rezultātus.

Spēles pirmais puslaiks bija bagāts ar piezemējumiem, jo mājnieki divas reizes bumbu nogādāja ieskaites zonā, kamēr francūži to izdarīja vienreiz. Argentīniešiem izcēlās Manuels Montero un Žoakins Tukulets, bet viesu rindās veiklāks par visiem izrādījās Remī Bofī. Otrais puslaiks gan bija pretējs, jo abas vienības bieži pārkāpa noteikumus, tamdēļ pie teikšanas vairāk tika Nikolass Sančezs un Žils Plisons, kuri realizēja, attiecīgi, trīs un četrus soda sitienus.

Neskatoties uz nelielo pārsvaru, kas bija iekrāts vēl pirmajās 40 minūtēs, mājnieki uzelpot varēja vien piecas minūtes pirms spēles beigām, kad Gvido Petī piezemēja bumbu trešo reizi un Sančezs bija precīzs realizācijā no 23:19 panākot 30:19.

Taisnības labad gan jāpiebilst, ka Francijas izlasei šis bija eksperimentāls sastāvs, jo komandā bija septiņi debitanti, turklāt, tā kā pašlaik Francijas čempionātā vēl aizvien notiek izslēgšanas mači, izlases treneru štābam nebija iespējas komandai piesaistīt spēlētājus no Klermonas, Tulonas, Monpeljē un Parīzes "Racing 92" vienībām.

Otro sērijas spēli komandas aizvadīs 25. jūnijā, tādējādi noslēdzot savu testu maču sēriju. Tāpat šajos datumos (24.-26. jūnijā) savas pēdējās pārbaudes spēles aizvadīs arī pārējās izlases.

Izmantotie resursi:Planetrugby.com | : Planetrugby.com